Як зшити дитячий халат. Як зробити викрійку дитячого банного халата.

Шити дитячий халат - одне задоволення. По-перше, діти дуже зручні моделі - у них ще не розвинені фігурки, тому викрійки для них можна використовувати найпростіші. По-друге, радість дитини, якій мама пошиє зручний халат своїми руками, буде просто безмежна. Такі халат и дуже зручні, щоб закутати малюка після ванни і одягнути йому капюшон, щоб він не застудився. Для банного халат а краще використовувати махрову тканину або фланель.
Вам знадобиться
  • Тканина 1,5 метра при ширині 110 см,
  • Широка тасьма або стрічка для обробки 3 метра,
  • Папір для викрійок
Інструкція
1
Перенесіть викрійку на папір і розкроїте по ній тканину. Деталі А, В і D потрібно викроїти по дві. Обидві деталі А можна викроїти цілісним шматком. Не забудьте відступити по 1,5 см від кожного краю, це припуски на шви.
2
Якщо деталі А дві, то стачайте задній шов. Складіть переднє і заднє полотнища халат а навпіл, відзначте лінію плеча у пройми. Складіть навпіл уздовж короткої лінії деталь В, це рукав халат а. Відзначте середину і прикладіть її до зазначеної лінії плеча. Пристрочите рукав по проймі в обидві сторони від лінії плеча. Повторіть операції для іншого рукава.
3
Деталь D складіть навпіл уздовж, виворотом тканини назовні, це поясок халат а. Прострочіть його, виверніть, пропрасуйте і відстрочити в край. Намітьте місце в бічному шві, де знаходитиметься поясок, приметайте його до переднього полотнищу вручну.
4
Складіть халат изнанкой тканини назовні і прострочіть рукава і бокові шви одним швом по правому і лівому боці.
5
Деталь С складіть навпіл і пристрочите капюшон до горловини, застрочити верхній шов. Всі шви розгладьте і обробіть зсередини. Якщо тканина махрова, їх можна просто відстрочити з двох боків уздовж кожного шва, вони не будуть стовбурчитися і натирати ніжну шкіру дитини.
6
Обробної стрічкою отстрочите поділ і підлоги халат а. На ньому можна вишити якусь яскраву аплікацію, якщо він однотонний.
Зверніть увагу
Викрійка дитячого халата - процес доставляє масу задоволення. Для того щоб зшити дитячий халат можна користуватися простими моделями викрійок. Додатковим стимулом можна вважати і те, що дитина буде дуже вдячний, якщо любляча мама власноруч пошиє йому комфортний і стильний халат.
Корисна порада
Відомо, що після тривалого купання при виході з ванної кімнати дитина піддається різкому перепаду температур, саме тому сьогодні ми розглянемо, як правильно викроїти дитячий халат. Фасон Будувати викрійку халата для дитини досить просто. Перш за все, необхідно визначитися з фасоном.
Як приємно вбратися у затишний і м'який махровий халат після душу, закутатися в теплий фланелевий, коли вдома холодно, або накинути на себе легкий шовковий халатик вранці. Безумовно, це найзручніша одяг для дому. Побудувавши викрійку халата, ви зможете зшити його з будь-якої тканини, яка вам до душі.
Вам знадобиться
  • - ватман або тканину;
  • - олівець;
  • - кравецькі крейда;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - лінійка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Викрійку халата можна побудувати на папері або ж прямо на тканині. Другий спосіб зручніше, оскільки дозволяє заощадити час. Складіть тканину навпіл. Згин служитиме серединою спинки.
2
Від згину відкладіть половину найбільшого обсягу свого тіла (стегон або грудей) плюс додайте десять сантиметрів на свободу облягання. Приміром, якщо обсяг ваших стегон 100 см, то відкладіть від згину 110 см. Проведіть лінію паралельно згину. Таким чином, вийде середина переду халата.
3
Від верхнього краю відступите 1,5 см (це припуск на шов), вниз по лінії середини переду відкладіть мірку довжини переду до талії. Проведіть лінію талії, продовживши її на п'ятнадцять сантиметрів для запаху. Відкладіть від лінії талії висоту боки приблизно 13? 15 см, в залежності від вашого зростання.
4
Розділіть навпіл всю ширину викрійки. Щоб отримати ширину полички додайте до цього числу 2 см, а щоб отримати величину ширини спинки - зменшіть 2 см. Наприклад, ширина викрійки 60 см, отже, ширина полички складе 60/2 + 2 = 32 см, а ширина спинки 60/2 -2 = 28 см. Відкладіть від лінії середини переду ширину переднього полотнища.
5
Відкладіть від лінії талії по лінії згину мірку довжини спинки до талії. Проведіть лінію плеча спинки.
6
Для вирізу горловини спинки відкладіть глибину 3? 4 см, а ширину 9? 10 см. Для вирізу горловини накресліть лінію плеча довжиною рівній ширині плеча плюс 3? 4 см, а скіс плечової лінії складе 3 см.
7
Проведіть лінію пройми спинки. Вона починається від лінії плеча під прямим кутом. Відкладіть від лінії середини переду 10 см для ширини горловини. З'єднайте плавною лінією точку ширини горловини і крайню точку на лінії талії.
8
Від точки на лінії талії проведіть вниз пряму лінію, паралельно згину. Проведіть лінію плеча переду зі скосом рівним 4 см. І, нарешті, виконайте лінію пройми переду від плеча до точки на лінії висоти боки.
9
Для рукава викроїте прямокутники бажаної довжини і ширини. Викрійка халата готова.