Як зробити розточення. покажіть Як робити розточення.

Косички з ниток в стилі хіпі або розточення - модне і оригінальне прикраса для волосся, яке можна носити як завгодно довго і дивувати оточуючих людей неформальністю і нестандартністю своєї зачіски. Сплести різнокольорову расточку можна з ниток муліне на волоссі будь-якої довжини - як на довгих, так і на коротких. Є два найбільш часто зустрічаються способу плетіння расточек.
Інструкція
1
Візьміть кольорові нитки муліне і відріжте дві нитки однакової довжини, що перевищують в довжину в два рази пасмо волосся, яку ви будете обплітати. Виділіть досить тонку пасмо волосся за допомогою гребінця, і біля основи прив'яжіть обидві нитки звичайним вузликом. Зауважте вузлик двічі, щоб нитки не сповзали з пасма.
2
Притримуючи волосся біля основи пальцями, ще раз затягніть вузол і починайте обмотувати розправлену пасмо волосся і три нитки четвертої ниткою. Обмотуйте пасмо так, щоб витки ниток щільно прилягали один до одного.
3
Після того як ви сплете деяку відстань косички одним кольором, візьміть з пасма нитку іншого кольору і продовжуйте обплітати пасмо, заправляючи всередину нитку попереднього кольору. Міняйте кольору, поки нитки не закінчаться, і поки пасмо не буде повністю обплетена. На кінчику пасма акуратно зав'яжіть вузлик.
4
Щоб видалити косичку через деякий час, акуратно розмотайте нитки і зніміть вузлик, а потім розправте і розчешіть волосся.
5
Є ще один спосіб плетіння расточек, який більш зручний, ніж перший, так як нитка не зісковзують з пасма волосся під час плетіння. Закріпіть нитку на пасма волосся вузликом, а потім сплетіть з прядки косичку, вплітаючи в неї нитки.
6
Після цього починайте вільними кінцями кольорових ниток обплітати косичку. На відміну від першого способу плетіння, тут потрібно обплітати пасмо напівпетлями, продевая кінець нитки в попередню петлю. Щоразу підтягуйте нитку, щоб затягнути полупетлю.
7
Повторюйте вузлики стільки, скільки буде потрібно, поки косичка не досягне потрібної довжини. Прикрасьте расточку намистинами та бісером.