Як зробити поводок для риболовлі. Як зробити візитки в ворде.

Риболовля - хобі багатьох чоловіків, і кожен рибалка знає, що вдалий улов можна отримати лише за наявності відповідного спорядження. Для лову деяких видів риби необхідний спеціальний поводок , і в залежності від того, яку рибу ви хочете зловити, поводок може бути різним. Його можна придбати в рибальському магазині, а можна змайструвати вручну.
Інструкція
1
Використовуйте для створення повідка матеріал типу «металевий шовк» - міцна металева нитка витримає навіть важку рибу, завдяки щільному сплетенню сталевих волокон. Придбайте пару упаковок такого матеріалу діаметром 0,128 мм (№0,6). Також вам може знадобитися і більше товстий матеріал для повідків.
2
Перевірте матеріал на міцність - згинайте металеву волосінь, тестируйте її на розрив, перекручуйте, намагайтеся переламати навпіл. Підвісьте на волосінь важкий вантаж і перевірте, чи витримує вона вантаж вагою в 2-3 кілограми.
3
Після всіх перевірок переходите до монтажу повідка за допомогою обтискних трубочок діаметром 0,5 мм.
4
Для початку укоротите трубочки, надріжте їх в середині і переломи. Обробіть місця зламу, подровняйте кінці трубочок і відшліфуйте їх, а потім розширте отвір голкою. Наріжте гострими ножицями металеву волосінь потрібної довжини, а потім введіть кінець волосіні в трубочку так, щоб усередині сформувалася подвійна петля. Підтягніть петлю і затягніть її.
5
Візьміть обжимний інструмент - наприклад, пасатижі - і в декількох місцях пережміть трубку, зафіксувавши всередині неї петлю. Стирчать кінчики зріжте і заведіть в одну петлю тонку дротяну застібку.
6
Ваш поводок готовий. З таким повідцем ви можете ловити будь-яку рибу - аж до щуки, вага якої даний поводок повинен витримувати так само, як і вага будь-якої іншої риби. Додатково ви можете оснастити поводок вертлюжком, якщо є така необхідність.