Як зробити ялинку з бісеру. найлегше плетіння фенечки з намистинками.

Новий Рік - свято, якого чекають абсолютно все, від дітей до їхніх батьків. Приготування до свята це - саме захоплююче і цікаве проведення часу. Набагато приємніше робити прикраси для свята своїми руками, ніж купувати готові в магазині. Наприклад, ви можете прикрасити святковий стіл невеликими ялинками з бісеру , які будуть переливатися і виблискувати різнокольоровими вогнями.
Вам знадобиться
  • дріт, бісер різних кольорів, діоди, дощик, гірлянди, свердла, дриль, гілка дерева, ялинкові прикраси
Інструкція
1
Для початку виберіть, яку ялинку ви будете робити. Наприклад, це може бути ялинка, вишита бісером на якомусь матеріалі. Але куди більш цікава ялинка, зроблена цілком із бісеру . Для початку визначтеся з розмірами майбутнього виробу. Не слід робити її надто великий, тому що чим більше ялинка, тим важче буде її зробити.
2
Тепер вам потрібно зробити ствол майбутнього дерева. Тут варіантів декілька. Можна не брати нічого для ствола, а скріплювати гілки між собою. Можна як ствола використовувати пластикову або паперову трубку, в яку вставляти кожну гілку. Але буде набагато цікавіше, якщо ствол буде виглядати як справжній. Як домогтися такого ефекту? Все дуже просто. Підіть в найближчий ліс або парк і знайдіть невелику гілку, але не дуже тонку. Гілку очищати не треба, щоб була ілюзія кори дерева. Якщо ви знайдете гілку хвойного дерева, то тоді ваша ялинка ще й пахнути буде як справжня. Визначтеся, де у гілки буде верх, а де низ. Низ рівно обріжте, а верх акуратно загострите.
3
Тепер пора приступати до виготовлення гілок. Враховуйте, що при русі зверху вниз гілки повинні бути довше і довше. Візьміть дріт. Вона повинна бути не особливо товстої, але і не сильно тонкою. На середину нанизуйте кілька бісерин, як показано на малюнку. І робіть три відростка. На самих верхніх гілках можна зробити по одному відгалужування. Спускаючись вниз, збільшуйте кількість відгалужень. У самому низу воно буде максимальним. Для гілок використовуйте бісер зеленого кольору, якщо ви хочете зробити ялинку, максимально схожу на справжню. Також ви можете використовувати й інші кольори на свій розсуд. Кінці дроту скручуйте.
4
Виготовте підставу для вашої ялинки. Для цього можна взяти якийсь конус і прикрасити його. В цей конус вставте гілку, яка виступатиме в ролі стовбура, широким кінцем. Ретельно закріпіть. Тепер візьміть дриль з тонким свердлом. Свердло повинно бути трохи тонше, ніж скручена дріт готових гілок. Ваше завдання - зробити отвори і вставити в них гілки. Отвори потрібно робити не особливо глибокими, щоб випадково не просвердлити ствол наскрізь, але і такими, щоб гілки добре трималися і не випадали.
5
Залишається тільки трохи прикрасити вашу ялинку і вона буде готова. На гострий верх одягніть зірку. Також можете прикрасити ялинку дощиком або гірляндами. Можна для прикраси використовувати лампочки, але для цієї мети годяться тільки діоди, тому що вони не гріються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nXbO5xBJeyQ
Корисна порада
Виготовлення ялинки - заняття дуже копітка, тому подбайте про хороше освітлення.
Новий Рік - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних в народі свят. Щоразу в очікуванні бою курантів практично кожен житель планети Земля загадує бажання і в глибині душі сподівається, що воно збудеться. Крім усього іншого, з відзначенням цієї події пов'язана маса традицій. Перше місце в рейтингу посідає прикраса лісової красуні.
Інструкція
1
Якщо ви відзначаєте свято не вдома або масштаб квартири не дозволяє встановити дерево цілком, а ставити штучну ялинку не хочете, то є кілька варіантів виходу з положення. Сходіть в ліс і зберіть кілька красивих ялинових гілочок. Прийшовши додому, поставте у вазу і прикрасьте гілки маленькими кульками і мішурою. У вас вийти новорічне дерево в мініатюрі. Крім усього іншого, гілочки будуть виділяти приємний запах, який поширитися по всій квартирі. І ще при виборі такого варіанта прибирання після закінчення свят буде куди менше.
2
Якщо вас все ж привертає варіант з деревом, то його можна зробити і з гілок. В цьому випадку наберіть побільше лапника різної довжини. Зв'яжіть все гілки на зразок віника. Підберіть квітковий горщик і закріпіть в ньому вийшла конструкцію. Далі прикрасьте дерево відповідно до свого смаку.
3
Оптимальний варіант (якщо не хочеться возитися самим) - купити вже зібрану з гілок ялинку. Останнім часом перед Новим Роком їх часто можна побачити на ялинкових базарах. Варіант хороший ще й тим, що ці деревця створені вмілими руками, і конструкція не підведе вас в самий невідповідний момент. Зазвичай висота коливається в районі від 50 до 60 см. Підставка, вміло вирізана з дерева, надає ялинці стійкість і закінчений вигляд, та й самі гілки підібрані зі смаком. Ціна теж приємно здивує - вона куди нижче, ніж на ціле дерево.
Зверніть увагу
Насправді, запах хвої нехай навіть зовсім маленького деревця не зможе замінити жодна штучна модель дерева, яка б гарна вона не була.
Корисна порада
Будь-який з запропонованих варіантів допоможе вам заощадити корисний простір і створить в будинку відчуття свята.