Як зробити вітрильний корабель. вітрильник з пінопласту.

Кораблі і вітрильники - символ морської романтики. Важко знайти людину, яку б не приваблювало витонченість вітрильних кораблів. Професійно виготовлені вітрильники коштують досить дорого, і вони здатні прикрасити навіть самий дорогий і престижний інтер'єр, але якщо ви хочете знайти вітрильник для гри, не обов'язково купувати дорогу іграшку. Виготовте його власними руками.
Інструкція
1
Підготуйте матеріали: скотч, пінопласт, тонкі й довгі дерев'яні дощечки, щільну тканину, макетний ніж, картон і дріт. З пінопласту виготовте корпус корабля, починаючи з верхнього борта і закінчуючи ватерлінією.
2
Виріжте корпус з пінопласту різаком, дотримуючись обриси і контури корпусу, після чого тим же ножем загострите ніс і оформите корму і після цього оформите скоси бортів. З щільного картону виріжте деталі для обшивки бортів і корми. Всі деталі повинні відповідати контурам корабля.
3
Вирізуйте деталі з фальшбортом, додавши на нього додатково 7 мм зверху. З картону виріжте палубу і пофарбуйте всі заготовки для обшивки. Намітьте на деталі для палуби кілька хрестиків, щоб визначити місця установки щогл.
4
Щільно і герметично оклейте обшивку скотчем, щоб вона не розмокає, коли вітрильник потрапить у воду. Підготовлену обшивку приклейте до корпусу корабля.
5
З дощечок виточите щогли для парусника. Також виточите реї, які потрібно прикріпити до щогл за допомогою дроту. Нижню частину щогли заточите, утворивши гострий край, а потім обробіть щоглу напильником, щоб вона звужувалася у напрямку знизу вгору.
6
Виріжте з тканини вітрила, які в ширину повинні бути більше, ніж у висоту, і прив'яжіть вітрила до рей за допомогою ниток, проробивши шилом кілька отворів в тканини. Щогли застроміть в місця відміток на палубі і встановіть сходи, зроблені з дерев'яних прутиків або зубочисток.
7
Візьміть шматочок картону і мережною його в пінопласт біля корми кораблика по осі симетрії, щоб отримати кермо. Кермо повинен опускатися в воду і визирати ззаду корабля. Запустіть кораблик на воду.