Як вибрати будинок.

Купуючи власний будинок, ви купуєте певний стиль життя. Сьогодні можна вибирати з величезного числа пропозицій. Щоб правильно вибрати будинок, необхідно врахувати певні нюанси.

Як вибрати будинок: розташування на ділянці Обов'язково зверніть увагу на розташування будови на ділянці, а також наявність пішохідних та під'їзних доріжок до нього. Кращим вважається розташування будинку в глибині ділянки, так як в цьому випадку простір перед ним дуже добре проглядається. На думку експертів, це максимально безпечне розташування. Непогано, якщо будинок знаходиться в середині території, ближче до правої або лівої граніце.Неудобним вважається розташування будинку, що стоїть впритул до воріт, вікна якого виходять на вулицю. Навряд чи вам сподобається, якщо у вікна стануть заглядати цікаві перехожі. Балкон, який виходить на проїжджу частину - теж не кращий варіант.

З чого починається вибір будинку

При виборі майбутнього житла необхідно звернути особливу увагу на фундамент будинку, який є його основою - все , що знаходиться вище нього, ви надалі зможете переробити. Слід з особливою пристрастю оглянути цоколь - ямки в отмостке і тріщини недопустіми.Когда станете оглядати будинок всередині, відзначайте для себе, як розташована та чи інша кімната. Приміщення, які мають схожий характер використання (наприклад, їдальня і кухня, ванна і спальня), повинні бути розташовані поруч. Житлові і господарські приміщення повинні бути віддаленими одне від одного.

Як правильно вибрати будинок: правильний район

Купуючи житло в межах міста, правильно вибрати будинок в районі з розвиненою інфраструктурою. Це передбачає доступність освітніх установ, підприємств торгівлі (аптек, магазинок, торгових центрів), закладів сфери обслуговування (кафе, ресторанів, салонів краси), спортивних комплексів. Якщо ідеальний будинок, на ваш погляд, повинен знаходитися за межами загазованого міста, зверніть особливу увагу на під'їзні шляхи до нього. Ви повинні бути абсолютно впевнені, що зможете дістатися до своєї ділянки в будь-яку погоду.

Вартість майбутнього житла

Вартість будинку, в першу чергу, залежить від його розмірів, матеріалів, з яких зроблені основні частини будови. Також на ціну впливає поверховість будинку, наявність або відсутність підвалу, складність конструктивного і архітектурного решеній.Вашім матеріальним можливостям повинна відповідати не тільки вартість покупки житла, але і вартість його обслуговування. Щоб знати, скільки коштує експлуатація будинку (хоча б приблизно), ви можете попросити у продавця рахунки за комунальні послуги і податки, квитанції на оплату вивозу сміття, податку на майно, земельного податку.