Як купити залізничні квитки.

Придбати залізничні квитки можна на вокзалі, в трансагентство, будь-якій іншій квитковій касі або турфірмі, де є технічна можливість для цього. Але треба враховувати, що турфірми і каси, розташовані у спальних районах, зазвичай беруть за свої послуги додатковий збір, який на вокзалах і трансагентствах не стягується. Але і черги в місцях, де не стягують збір, зазвичай більше.
Вам знадобиться
  • - паспорта всіх пасажирів;
  • - гроші.
Інструкція
1
Зверніться в касу і повідомте основні дані поїздки: пункти відправлення (за замовчуванням той же, де ви берете квиток, або найближча до цієї місцевості залізнична станція) та призначення, бажаний день від'їзду, тип вагона (СВ, купе, плацкарт , загальний), чи є серед пасажирів діти (і їх вік) і пільговики. Ви можете назвати також віддається перевага номер поїзда (наприклад, якщо той дешевший або зручний за часом), побажання по ярусу (верхні або нижні) і розташуванню (подалі від туалету, чи не бічні) місць.
2
Вислухайте варіанти, які вам запропонує касир, уточніть, якщо актуально, діапазон цін та інші моменти, що цікавлять і зробіть вибір.
3
Передайте касиру паспорта всіх дорослих пасажирів, свідоцтва про народження дітей, а при наявності пільговиків - підтверджують їх право на пільги документи (наприклад, посвідчення про присвоєння інвалідності). Купити квитки на всіх може і хтось один. А от якщо знадобиться їх здавати, кожному пасажиру доведеться особисто пред'явити свій паспорт та за наявності документ про пільги і розписатися. В інших випадках буде потрібно довіреність. Здати квитки за дітей можуть їх батьки або інша особа за дорученням батьків та за згодою їх обох.
4
Дочекайтеся, поки касир введе всі необхідні дані і озвучить повну вартість замовлення. Передайте йому гроші, отримаєте квитки і здачу і перевірте правильність міститься в квитках інформації, не відходячи від каси.