Як зробити музичний інструмент своїми руками. зробити своїми руками музичний інструмент.

Саморобні іграшки зберігають у собі набагато більше тепла і уваги, ніж куплені в магазині, особливо, коли мова йде про іграшки, що сприяють розвитку дитини - як інтелектуальному, так і творчого. Творчий розвиток малюків дуже важливо, і воно не може бути повноцінним без дитячих музичних інструментів . Ви можете зробити вручну просту і доступну кожному музичну іграшку - дерев'яну свистульку.
Інструкція
1
Візьміть рівний вербовий прут завтовшки близько 10 мм. З усіх гілок виберіть таку, у якої буде досить рівна поверхня з неушкодженою корою. На гілці не повинно бути сучків. Виберіть підходящий і найбільш рівну ділянку гілки довжиною 4-7 см і обріжте гілку зліва і праворуч від рівної ділянки.
2
На одному з кінців вийшла палички зробіть глибокий кільцевої надріз, який повністю прорізає кору і злегка захоплює деревину під корою. Зріжте невеликий гурток кори на початку, товщиною 1-2 мм.
3
Візьміть маленький молоточок або рукоять ножа, і починайте постукувати по корі по колу, щоб кора відшарувалася від деревини. Прокатайте гілку по рівній поверхні. Зробіть на гілці невеликий виріз і зніміть кору, намагаючись не пошкодити поверхню гілки і поверхня кори, обертальними рухами.
4
Гурток з кори встановіть на колишнє місце зрізом вгору, вузькою стороною до отвору. Готова свистулька вийде дуже гучною, і вона матиме один звук. Якщо ж у вас знайдеться вербовий прут довжиною близько 15 см, ви зможете зробити просту дудочку з трьома-чотирма отворами, якими можна регулювати ноту вашого музичного інструменту.
5
Відкритий кінець флейти просто заткніть дерев'яної заглушкою і виконайте в дереві отвори, які ви потім одночасно закриєте пальцями руки. Готова флейта буде видавати приємні ноти, які при необхідності можна підлаштувати по тюнеру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ba5mxF90-bA