Як зробити музичну презентацію.

Різноманітні презентації та слайд-шоу дуже зручні, коли необхідно в простому, доступному і естетично приємному вигляді продемонструвати людям який-небудь проект, представити нову розробку будь-якого товару і так далі. Створюючи презентацію , ви можете перемежати її кадри з різноманітними візуальними ефектами переходу, анімації; вставляти відеофрагменти і, звичайно, встановлювати звукові доріжки для озвучування презентації.
Інструкція
1
Використання музики дозволяє оживити презентацію , привернути до неї увагу, посилити емоційне наповнення презентації. Знайдіть відповідні музичні треки в інтернеті або на своєму компьютере.Для того щоб вставити звуковий файл в презентацію , відкрийте презентацію і увійдіть в меню «Вставка».
2
Виберіть опцію «Фільми та звук», а потім виберіть пункт «Звук з файлу». Відкриється вікно провідника, в якому ви повинні вказати музичний файл, який ви вибрали для презентації. Натисніть ОК. З'явиться вікно, в якому вам потрібно буде вибрати - запускати даний звуковий файл при демонстрації слайда, чи ні.
3
Якщо ви хочете запустити музику одночасно з демонстрацією слайда, натисніть «Так». Якщо ви натиснете «Ні», вам доведеться запускати звук тільки по спеціальній команді, натиснувши в режимі показу слайдів значок з динаміком.
4
Налаштуйте параметри відтворення звуку, відкривши в меню показу слайдів опцію «Налаштування анімації». Виділіть ваш звуковий файл в області завдань меню налаштувань і клікніть на стрілку праворуч від вашого файлу.
5
Відкриється меню - в цьому меню налаштуйте параметри запуску звукового файлу, а також встановіть час його відтворення. Потім натисніть кнопку «Порядок», якщо у вас є кілька об'єктів на слайді, до яких застосовується даний звуковий файл, і відзначте, в якому порядку буде відбуватися анімація і звуковий супровід всіх об'єктів.
6
Для того щоб ваш трек програвався протягом усієї презентації, клікніть на пункт «Параметри ефектів» в меню настройки анімації, і потім у вікні відтворення звуку в пункті «Закінчити» встановіть перемикач в позицію «Після», а потім впишіть кількість слайдів презентації. Збережіть презентацію .