Як зробити донну снасть. Як самому зробити снасть.

Найкращий варіант донної снасті - коли вона складається з великої і малої котушок, укріплених на міцній стійці, і грузила з кільцем. Зробити і встановити таку снасть нескладно, але необхідно запастися потрібними матеріалами і вибрати місце для лову риби.
Вам знадобиться
  • Дві котушки, волосінь, кілочки, гачки, грузило, мідний дріт, шнури, інструменти.
Інструкція
1
Щоб самому зробити донну снасть , потрібно на велику котушку намотати 100 м волосіні діаметром 0,5 мм, на маленьку - 50 м діаметром 0,2 мм.
2
Потім до кінця волосіні прив'язати застібку, що служить для приєднання вставки з гачками.
3
Котушки болтами кріпляться до металевих стійок, які повинні міцно стояти в землі.
4
Оскільки грузило потрібно кріпити до волосіні товщиною не менше 0,5 мм, а не до гумки, то його вага можна зробити більше. Важливо, щоб грузило не могло зміщуватися при пересуванні волосіні через кільце.
5
Крім того, грузило можна перетворити в годівницю. Для цього його потрібно зробити плоским, а по краях просвердлити маленькі отвори, в які дугами пропускається мідний дріт.
6
Кільце повинно мати діаметр не менше 15 мм і товщину 2-3 мм. Його необхідно добре відшліфувати зсередини, щоб волосінь ковзала.
7
Далі, кільце з'єднується з грузилом за допомогою міцного шнура довжиною 30 см, при цьому з'єднання кільця з шнуром і грузила зі шнуром має бути вільним.
8
Якщо ловля буде відбуватися в водоймі з зарослим дном, а необхідно, щоб гачки розташовувалися над рослинами, то можна скористатися поплавком. Він повинен бути крупніше, ніж зазвичай, і вільно піднімати волосінь з гачками.
9
Щоб встановити снасть , необхідно спочатку вбити на березі стійку з маленькою котушкою і рядом, в трьох-чотирьох метрах - з великої. За малої котушкою необхідно помістити кілочок з цвяхом, на який в процесі лову буде вдягатися петля від волосіні з гачками.
10
Потім потрібно розпустити лісочку з великою котушки на довжину, рівну двом відстаням закидання. Волосінь з правого і з лівого боку потрібно скласти докупи, і зробити закид.
11
Заключним етапом при кріпленні донної снасті є - установка гальм на котушках і сигнальних дзвіночків.
Корисна порада
Вибирати вид донної снасті необхідно, ґрунтуючись на спосіб і місце лову.
снасті для лову риби буває дуже багато, і зовсім різних. Вид снасті залежить від місця лову, пори року, планованої риби, на яку буде проводитися "тихе полювання". У середній смузі найчастіше за все ловлять на донні снасті, так звані "донки".
Вам знадобиться
  • Удилище
  • Катушка
  • Леска
  • Грузило
  • Насадка
Інструкція
1
Для створення донної снасті на самому початку потрібно підібрати вудлище. Якщо рибалка планується з берега, то знадобиться більш потужне вудилище, для закидання двома руками. Якщо ж рибалка планується з човна, то вудку можна підібрати легше і коротше, щоб її було зручніше закидати.
2
При виборі котушки треба врахувати, що використання потужної інерційної котушки дасть рибалці можливість безбоязно витягувати досить важкі трофеї. Тому за такої можливості донну снасть краще оснастити професійної котушкою.
3
При виборі волосіні потрібно керуватися умовами лову й передбачуваної рибою. Найчастіше в якості основної волосіні використовують шнур перерізом до 35 мм, а в повідках вже вибирають лісочку тонший, щоб чітко було видно саму акуратну клювання.
4
Вантажило для донної снасті має бути достатньо потужним, щоб насадка далеко закидати, і залишалася на дні навіть при сильній течії. Однак перед занедбаністю обов'язково потрібно звіряти тест вудилища і вага грузила, щоб не зламати бланк.
5
Після того, як снасть зібрана, потрібно насадити приманку на гачок, закинути донку, зачепити сигналізатор клювання (зазвичай дзвіночок), і чекати упіймання трофея.
Корисна порада
На риболовлю краще брати з собою кілька снастей, щоб у разі обриву або заплутування снасті швидко перебудувати вудку.