Як відновити волосся після хімії.

На жаль, хімічна завивка волосся має не тільки позитивні, але і негативні сторони. Справа в тому, що через деякий час стає помітно, що волосся потребують термінового догляді та відновленні. Зараз існує безліч процедур відновлення волосся, які необов'язково проводити в салоні - зробити це можливо і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Варто почати з того, що після процедури хімічної завивки необхідно не піддавати свої волосся іншим шкідливим механічних впливів (наприклад, не потрібно сушити волосся занадто гарячим повітрям). Дбайте про своє волосся, застосовуйте додаткові засоби догляду.
2
Не зайвими в даному випадку виявляться спеціальні зволожуючі і відновлюють маски для волосся (як домашнього приготування, так і придбані в магазині). Їх застосування приносить хороші результати. Але, звичайно, лише в тому випадку, якщо ви будете наносити їх не рідше 2 разів на тиждень (при необхідності можна частіше).
3
Можна комбінувати такі маски з обполіскуванням волосся відварами трав (ромашки, кропиви, календули, шишок хмелю). Також можна промивати свої волосся молочною сироваткою, кефіром, пивом або кисляком. Ця нескладна процедура дозволить зволожити волосся природним шляхом (за умови, що вона буде проводитися регулярно).
Корисна порада
Якщо вам не хочеться витрачати час на проведення обполіскувань з настоями трав, то ви можете іноді просто втирати в шкіру голови реп'яхову олію. Воно додасть вашому волоссю силу, блиск, обсяг, відновить пошкоджені волоски.