Як вимкнути інтернет.

На персональному комп'ютері буває так, що немає можливості відключитися від мережі інтернету . Підключення стає нібито постійним, і зв'язок з інтернетом є навіть тоді, коли вона, по суті, не потрібна.
Інструкція
1
Перший спосіб відключення: - Викликати Панель завдань; - В правому куті панелі повинен знаходитися значок підключення у вигляді миготливих моніторів; - Необхідно клацнути по ньому правою кнопкою миші один раз, викликавши меню подальших дій; - У списку необхідно вибрати строчку «Роз'єднати» (в деяких операційних системах і для різних підключень ця строчка може називатися «Відключити»). інтернет-мережу відключиться.
2
Другий спосіб відключення інтернет-з'єднання: - Зайти в меню «Пуск»; - Знайти в ньому вкладку «Підключення», навести на неї курсор миші, щоб викликати спливаюче меню; - У списку вибрати останній рядок - «Відобразити всі підключення »; - У вікні« Мережеві підключення »необхідно знайти підключення до інтернету, яке необхідно відключити, і клацнути по ньому правою кнопкою миші; - У списку, вибрати рядок« Відключити »або« Роз'єднати »;
3
Є ще один, позапрограмний спосіб відключення інтернет-з'єднання. Для його здійснення досить відключити модем або, в разі Ethernet-з'єднання, висмикнути з комп'ютера шнур підключення до мережевої плати комп'ютера. Варто пам'ятати, що даний спосіб несе в собі небезпеку збою і поломки модему або мережевої карти комп'ютера.
Корисна порада
У випадку, якщо значка підключення на панелі завдань немає, необхідно вивести його відображення: - Відкрити вікно «Мережні підключення» (процес відкриття описаний вище); - Клацнути по з'єднанню, відображення якого необхідно вивести, правою кнопкою миші; - У списку вибрати рядок «Властивості». Відкриється діалогове вікно «Інтернет - Властивості»; - Відкрити вкладку «Загальні»; - Внизу даної вкладки є рядок «При підключенні вивести значок в області повідомлень».
На початку літа з'явилася тривожна новина про те, що 9 липня інтернет буде відключений. Ця заява офіційно зробило Федеральне Бюро розслідувань США, і це відключення певною мірою могло торкнутися і рунет. Причина - виявлення нового вірусу DNS Changer.
Побоювання федеральних агентів мають під собою серйозне підґрунтя. DNS Changer змушує комп'ютери інтернет-користувачів по всьому світу здійснювати переходи за певними рекламними посиланнями, приносячи таким чином високий профіт творцям вірусу. Крім того, шахраї крали дані кредитних карт, паролі, замінювали наявне антивірусне ПЗ модифікованим. Саме тому DNS Changer був відмінно захищений від виявлення різними антивірусними програмами. Лише володарі слабких комп'ютерів і низькошвидкісних з'єднань могли спостерігати деякі затримки в підключенні. Сумарні доходи, отримані шахраями, обчислюються в 14 мільйонів доларів. Незважаючи на затримання всіх шістьох творців трояна, громадян Естонії, вірусна загроза зберігається. В першу чергу небезпека від DNS Changer полягає в його можливості змінювати алгоритми роботи антивірусів, щоб вони не виявили вірус. Більш того, змінені алгоритми знижують загальний рівень безпеки компьютера.Также при перенаправлення вірусом трафіку на потрібні сайти, відбувається підміна доменних імен. Ця технологія дозволяє творцям DNS Changer вибірково відключати окремих користувачів і групи користувачів від інтернету. За оперативними даними, зібраними федеральними агентами, 9 липня залишилися на волі хакери могли дати вірусу команду на відключення від мережі всіх, чиї комп'ютери піддалися зараженію.Даже приблизний підрахунок кількості користувачів з носієм даного вірусу перевищив значення в 500 тисяч чоловік по всій планеті. Також ФБР побоювалося, що після настання глобального хакерського відключення потерпілим залишиться тільки перевстановити систему, втративши всі збережені дані безвозвратно.В цілях протидії шкідливому DNS Changer ФБР планувало 9 липня заздалегідь відключити тимчасові DNS-сервери, заражені трояном і замінити їх на чистий DNS-сервер. Цей сервер був спеціально створений і запущений в роботу ще в листопаді 2011 року, але висока вартість його обслуговування не дозволяє підтримувати його роботу протягом довгого часу. Також був створений спеціалізований сайт, що дозволяє гарантовано виявити DNS Changer будь посетітелю.Но, насправді все виявилося не так страшно. У всякому разі, для російських користувачів - більшість заражених машин розташовувалися в США. Тому лише деякі росіяни відзначили 9 липня деякі збої в підключеннях. А користувачів операційної системи Linux проблема не торкнулася взагалі.