Як згорнути форму.

Для того щоб додаток у відкритому виді не займало цілий рядок, необхідно його заховати в системний трей. Для цього форму програми слід згорнути в спеціальне місце, розташоване в правому нижньому кутку екрану.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з сучасним програмним забезпеченням. Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб додаток згорталося в трей при непотрібності і не займало місце в нижній сходинці, необхідно в його діалоговому вікні створити кнопку HIDE або будь-яку іншу, яка буде позначати те, що форма згортається.
2
Для створення кнопки необхідно написати скрипт, в якому прописуються умови закриття вікна, наприклад, так: «e.Cancel = false», так як «e.Cancel = true» повністю закриває програму. Це дозволить згорнути форму в трей при натисканні на хрестик закриття програми.
3
Випробувати скрипт. Для цього запустити додаток і натиснути на кнопку SysTray, що призведе до появи іконки. Після натискання кнопки HIDE вікно пропадає, і іконка виявляється в треї.
4
Щоб вікно форми з'явилося, необхідно клацнути по іконці - і вікно з'явиться знову.
5
Для згортання форми повинні бути задані прапори вікна при мінімальному коді.
Зверніть увагу
В деяких випадках згортання форми означає, що іконка не з'являється в треї. При такій ситуації краще використовувати спеціалізовані програми.
Корисна порада
В деяких випадках можна скористатися системною командою ShowIntaskbar = false, яка дає згортання форми в нижній лівий кут. Коли форма відкрита, слід забезпечити доступ до розгортання.