Як увійти на сайт, якщо ви заблоковані.

При пошуку інформації в інтернеті нерідкі випадки появи віконець про заблокованих адресах. Це означає, що ваш провайдер або адміністратор заблокував ті чи інші ресурси з міркувань безпеки, моралі або помилково. При запиті на доступ до цього сайту , проксі-сервер видає відмову, і в результаті ви бачите віконце "Сайт заблоковано". Це обмеження можна обійти, використовуючи нескладні методики, які залежать тільки від того, яка з них вам більш зручна.
Інструкція
1
Використовуйте веб-проксі, по-іншому звані анонімайзерами. Суть їх дії в тому, що ви відсилаєте запит не так на сайт, який вам потрібен, а на сайт Анонімайзера, після чого через нього вам перенаправляють інформацію з сайту, який вас цікавить. Для того, щоб ними скористатися, введіть в рядку пошуку "web proxy", знайдіть рядок для введення адреси сайту, введіть в неї що цікавить вас сайт і користуйтеся.
2
Іншим варіантом є використання пошуковика google. Введіть в рядок пошуку адресу сайту і знайдіть його в результатах, які з'являться, після чого натисніть на кнопку "Переглянути сохзраненную версію", яка знаходиться під посиланням на цікавий для вас сайт.
3
Використовуйте браузер Opera mini. Спочатку він був призначений для використання на мобільних телефонах, тому попередньо вам знадобиться встановити java емулятор. Після цього скачайте і запустіть браузер Opera mini. Суть його роботи - в тому, що ваш запит проходить через сервер opera.com, і вся інформація, яка відображається на екрані вашого комп'ютера, приходить до вас саме з цього сервера, а не з адреси сайту, який ви запитуєте, тому ваш прокси- сервер її не блокує.