Як вставити шаблон.

Щоб створити якісний веб-ресурс з оригінальним привабливим оформленням, зовсім не обов'язково бути професійним дизайнером.

В мережі є величезна кількість вже готових шаблонів, серед яких можна легко знайти саме той, що потрібен для дизайну вашого сайту. Якщо ви вже знайшли найбільш привабливий варіант, потрібно навчитися ставити шаблон на сторінку.

Як ставити шаблон на сайт

Безкоштовний хостинг - це відмінний варіант для початківця веб-майстри, незважаючи на те, що він має безліч обмежень, наприклад, невеликий обсяг пам'яті, приховані настройки і т.д. Новачок просто не має можливості самостійно розібратися і поекспериментувати з настройками сторінки. Сьогодні багато користувачів ще не знають, як же правильно ставити шаблон на сайт.

  • В першу чергу, вам потрібно знайти і скачати шаблон сторінки, який вам сподобається.
  • В архіві завантаженого шаблону ви знайдете декілька папок і файлів. Картинки, які в подальшому стануть дизайном вашої сторінки, знаходяться в папці images. Якщо ви хочете налаштувати картинки під себе, відредагуйте їх заздалегідь. Для глибоких настройок дизайну служить папка CSS. Ці папки ви можете завантажити в файловий менеджер свого сайту.
  • В архіві повинен бути файл з шаблоном сторінки, який написаний на мові html. Вміст цього файлу слід скопіювати (при допомозі блокнота) в «Конструктор шаблонів», а потім натиснути «Створити шаблон».
  • Якщо ви все зробили правильно, з'явиться таблиця, в якій скрізь виставлено «Ок»
  • Далі знайдіть в архіві файл з ім'ям "styles.css" або "сss". Його вміст також потрібно скопіювати через блокнот, а потім вставити в Управління дизайном сайту - Таблиця стилів (CSS).
  • Якщо ви перейдете на головну сторінку сайту, то побачите, що скачаний шаблон встановлений.