Як зробити газобетон. додати в бетон алюмінієву пудру.

Газобетон базується на суміші природних матеріалів: цементу, негашеного вапна, піску, води і невеликої кількості алюмінієвої пудри. Вапно і алюмінієва пудра входять в хімічну реакцію і вспеніваются, в результаті чого утворюються бульбашки різної величини, заповнені повітрям.
Вам знадобиться
  • пісок, вода, негашене вапно, цемент, алюмінієва пудра
Інструкція
1
Приготуйте суміш в автоматичному режимі. Газобетон проводиться з мінеральної сировини, до складу якого найчастіше входять: кварцовий пісок - 60%; вапно - 20%; портландцемент - 20%, алюмінієва пудра.- менше 1% В необхідної пропорції компоненти подайте в змішувач, де їх перемішайте до консистенції сметани.
2
Вивантажуйте суміш у форми, заповнивши їх приблизно наполовину. Форму з сумішшю одночасно піддайте ударних впливів, що б поліпшити будова пористої структури. Вапно гаситься з виділенням тепла, тому температура суміші за півтори години доходить до 80 градусів. Відбувається реакція вапна з алюмінієм, виділяється вільний водень, суміш розширюється, і заповнює форму повністю. Цемент починає схоплюватися під впливом температури, і освічені вільним воднем сферичні осередки заповнюються повітрям.
3
Дайте суміші піднятися, а потім витримайте майбутні блоки протягом 1-2 годин, щоб вони досягли необхідної міцності для різання. Зніміть опалубку зі збірною форми, а потім уже застиглий, але все ще досить м'який пористий бетон розріжте горизонтально і вертикально на блоки тонкими струнами. В цей же час сформуйте захватні кишені для рук, а також пази і гребені.
4
Помістіть нарізані блоки в автоклав, де вони піддадуться термовлажностной обробці при температурі 190 градусів під тиском пара в 12 атмосфер, завдяки чому утворюються мінерали, які забезпечать міцність ніздрюватого бетону.
5
Розділіть готові вироби на спеціальній установці через 12 годин автоклавної обробки, упакуйте і відправте на склад готової продукції. Таким же способом виготовляють армовані плити, але без вертикальної різання. Використовуючи керований автоклавний процес, виробляється бетон з необхідним набором властивостей. Ці характеристики будуть однаковими в будь-якій точці готового виробу.
Зверніть увагу
Основний сенс автоклавної обробки газобетону полягає в тому, щоб при високій температурі і тиску в газобетоні утворився мінерал - Тоберморі. Він збільшує міцність виробів і зменшує усадку в кілька разів.