Як складати намет-автомат. Як скласти кругову палатку.

намет- автомат - це намет, яка має постійний дуже жорсткий каркас з пружинистої стали. Каркас обтягнутий зверху тканиною найчастіше нейлон (ріпстоп) з просоченням. У зібраному вигляді палатка виглядає як окружність діаметром 45 см, укладена в круглий чохол.
Інструкція
1
Для того щоб розкласти палатку, достатньо просто витрусити її з чехла.К плюсів такого намету можна віднести те, що вона легко розкладається, але явний мінус - це те, як її збирати назад в чохол.
2
Палатку- автомат можна зібрати таким чином: Уявіть, що зібрана намет - це трикутник з вершиною (верх палатки) і підстава (низ і підлогу палатки), підберіть і заправте всередину трикутника підлогу. Тепер поставте палатку набік.
3
Далі візьміть кут, який прилягає до основи, (однією рукою візьміться за дно другий за сторону) і зробіть круговий рух - повинна вийти петля. Її несильно притисніть до підлоги.
4
При цьому зліва і справа має піднятися ще по петлі. Тепер кожну по черзі з'єднайте з середньою петлею, і палатка складеться.
5
Багато (після довгих мук) дивуються, наскільки все-таки такий спосіб простий, але як би там не було потренируйтесь будинки, щоб не робити цього в похідних умовах.