Як зберегти текст з картинкою. Як в firefox копіювати текст з картинками.

Якщо для роботи або просто на пам'ять необхідно скопіювати з будь-якої веб-сторінки не тільки текст , але і картинку, то обійтися коштами одного тільки браузера не вийде. Для цього доведеться задіяти ще й текст овий редактор.
Вам знадобиться
  • Браузер і текстовий редактор Microsoft Word
Інструкція
1
Щоб скористатися найпростішим із способів, вам потрібен тільки браузер і редактор текст а. Браузери Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Apple Safari сучасних моделей вміють поміщати в оперативну пам'ять комп'ютера скопійоване вміст HTML-сторінок разом з картинками, гіперпосиланнями та елементами форматування. Тільки в Opera не реалізоване такої можливості. Значить, якщо ваш браузер не Opera, то першим кроком операції збереження текст а с картинкою буде його виділення на сторінці сайту і копіювання в пам'ять. Для копіювання, який би з браузерів ви не використали, буде достатньо натискання «гарячих клавіш» CTRL + C.
2
Тепер вам потрібно вставити скопійоване в якій-небудь текст овий редактор, який знає, що таке гіперпосилання, HTML-форматування і може працювати з зображеннями. Блокнот для цього не підійде, а ось Microsoft Word - цілком. Відкрийте це додаток і вставте вміст оперативної пам'яті в сторінку нового документа. Зробити це можна за допомогою гарячих клавіш CTRL + V. Звичайно, виглядати це буде не так, як в сторінці веб-сайту, але ж це все ж текст овий редактор, а не браузер. У кожному разі, текст і картинки тепер у вас є, а зовнішній вигляд, якщо необхідно, можна відредагувати за допомогою Word.
3
Залишилося зберегти документ з потрібним ім'ям у найбільш підходяще місце. Для запуску діалогу збереження документа достатньо натиснути клавіші CTRL + S.
4
Якщо ж ви використовуєте тільки браузер Opera або якщо вам необхідно зберегти текст з картинкою саме в тому вигляді, в якому вони присутні на сторінці сайту, то можна використовувати інший спосіб. Кожен браузер (включаючи Opera) може зберегти сторінку, отриману від сервера. Для цього вам треба вибрати в меню свого інтернет-оглядача команду «Зберегти як» і в списку варіантів збереження вибрати « текст з зображеннями». В цьому випадку на ваш комп'ютер, у файл з розширенням htm або html, буде поміщена вся сторінка повністю. Її можна відкрити в текст овом редакторі Word і далі використовувати по вашому розсуду.
Картинки вставляються в документи текстового процесора Microsoft Office Word двома способами. Один з них реалізується командою «Зв'язати з файлом» і в цьому випадку зображення залишається окремим від основного документа файлом. Інший метод здійснюється командою «Вставити» - зображення впроваджується в документ, в результаті чого виходить один загальний файл у форматі doc або docx. Якщо при створенні документа був використаний другий метод, можна виконати і зворотну операцію - витягти картинку з тексту і зберегти її в окремий файл.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ з потрібними картинками. Викличте контекстне меню зображення, яке потрібно зберегти окремо від документа Word - клікніть на ньому правою кнопкою миші. В меню виберіть пункт "Зберегти як малюнок», і Word відкриє вікно стандартного діалогу збереження файлів.
2
В поле «Ім'я файлу» вписати назву зберігати зображення, а в випадаючому списку «Тип файла» виберіть один з п'яти графічних форматів. За допомогою дерева каталогів в лівій колонці діалогу перейдіть в ту папку, куди потрібно помістити новий файл, і натисніть кнопку «Зберегти».
3
Інший спосіб зручно використовувати, якщо документ містить велику кількість потрібних картинок. Щоб не зберігати кожну окремо, створіть копію документа в форматі веб-сторінки - в цьому випадку Word сам помістить всі використовувані в документі зображення в окрему папку. Щоб це зробити, розкрийте меню Word і виберіть рядок "Зберегти як". У випадаючому списку «Тип файла» вкажіть «Web-сторінка (* .htm; *. Html)» та натисніть кнопку «Зберегти».
4
Третій спосіб вимагає використання якого-небудь графічного редактора - наприклад, Paint або Adobe Photoshop. Запустіть одне з таких додатків, а потім у вікні Word клікніть потрібну картинку правою кнопкою миші. В контекстному меню, яке після цього з'явиться, є пункт «Скопіювати» - виберіть його, і текстовий процесор помістить зображення в буфер обміну операційної системи.
5
Перейдіть у вікно графічного редактора і вставте картинку з буфера - натисніть клавіші Ctrl + V. Після цього можна скористатися інструментами редактора і підправити все, що вам не подобається в зображенні. Закінчивши з редагуванням, натисніть клавіші Ctrl + S і за допомогою діалогу, що з'явився збереження запишіть файл з картинкою в потрібну папку вашого комп'ютера.