Як вставити посилання.

Звичайно, в тому, щоб правильно вставити посилання, немає абсолютно нічого складного. Тим не менш, багато починаючі користувачі Інтернету досі не знають, як це зробити.

Ми можемо переконатися в цьому, якщо звернемося до статистики пошуковиків, де певне, нехай і невелике, кількість людей, кожен місяць шукають інформацію про те, як вставити на сторінці посилання. Існують декілька способів це зробити.

Як вставити посилання в HTML-код

Ви також можете вставити необхідне посилання в HTML-код сайту. Для цього слід скористатися тегом . Ось як виглядає подібна посилання: текст . В даному випадку мається на увазі адреса, на який перейде користувач, клікнувши на посилання, і текст, який буде відображений на сторінці. Є ще один спосіб правильно вставити посилання - скористатися BB-кодами. Принцип роботи той же, що і з HTML. Подібні посилання виглядають ось так: [url] адреса [/url] - якщо той же адресу використовується в якості тексту; [url = адрес_ссилкі] текст посилання [/url] - якщо ви вказуєте довільний текст.

Як правильно вставити посилання за допомогою візуального редактора

Якщо ви користуєтеся візуальним редактором, в ньому напевно є спеціальна кнопка, яка найчастіше представляє собою піктограму з трьох ланок ланцюга, розташованих горизонтально. Вам потрібно виділити фрагмент тексту, який повинен стати гіперпосиланням, а потім натиснути на цю кнопку. З'явиться віконце, в якому слід ввести адресу, на який перейде той, хто клацне по цьому посиланню. Зазвичай там же можна налаштувати й інші параметри. Про що ще потрібно пам'ятати

  • Якщо ви посилаєтеся на якийсь файл, його ім'я має закінчуватися розширенням (.jpg",.gif", .wav)
  • Зазвичай імена файлів, які викладаються в Мережу, чутливі до регістру.
  • Адреса посилання може бути відносним або абсолютним. Абсолютний адресу включає не тільки ім'я файлу, але і протокол, і ім'я сервера. Відносний адресу можна використовувати, якщо посилання веде на сторінку, яка знаходиться на тому ж сервері.