Як зробити саморобку птицю.

Птахів на світі багато, але найкрасивіша і горда з усіх - це лебідь. Лебедь символізує і красу, і любов, і життя, і смиренність, і подружню вірність. Саморобка у вигляді лебедя прикрасить будь-яке житло. Виконати саморобку можна з різних матеріалів.
Вам знадобиться
  • бумага
  • краски
  • клей
  • перья
  • ракушки
  • проволока
Інструкція
1
Зробити лебедів можна з паперу і пір'я. Для цього аркуш ватману потрібно зафарбувати блакитним кольором. Щоб вийшов більш природний колір води, зафарбуйте весь аркуш білого гуашшю, потім умочіть кисть в синю фарбу і зробіть кілька жирних плям на аркуші, після цього широкими рухами вправо і вліво рознесіть фарбу по аркушу.
2
Виріжте з білої та чорної папери силуети лебедів. Якщо є оксамитова папір, краще використовувати її. Приклейте лебедів на аркуш паперу. Зверху на лебедів, в область крил, акуратно приклейте пір'я. Це додасть поделке обсяг, пожвавить картинку. Можна використовувати кольорові пір'я, які продаються в магазинах з товарами для творчості. Можна присвятити час і сходити до ставка, де плавають лебеді, і набрати справжніх лебединого пір'я. А можна витрусити пір'я і зі старої бабусиної подушки.
3
На заключному етапі саморобку можна прикрасити лататтям, очеретом з кольорового паперу, домалювати хвилі. Оченята лебедям можна просто намалювати або приклеїти намистинки.
4
Лебедів дуже легко зробити з річкових черепашок. Дві стулки від річкових молюсків потрібно з'єднати між собою. Між ними закріпити шматок товстого дроту, кінець якої потрібно загнути, щоб вийшло подобу голови з дзьобом.
5
Після того як дріт буде закріплена, черепашки потрібно склеїти між собою. Використовуйте безбарвний клей. Після цього з боків потрібно приклеїти ще пару точно таких же черепашок. Це будуть полурасправленние крила.
6
саморобку потрібно закріпити на дерев'яній досочке, заздалегідь розфарбованої в синій колір. Черепашки і провід розфарбовуються в білий, чорний колір, а кінчик дроту потрібно розфарбувати червоним кольором - це буде дзьоб.
7
На заключному етапі потрібно прикрасити досочку різними декоративними елементами - гудзиками у вигляді квіточок, намистинами і т.д.