Як розпакувати патч.

Розпакувати (або встановити) патч можна різними способами. Для коректної роботи додатків необхідна правильна установка патч а, оскільки при невірній інсталяції можуть виникнути перешкоди в роботі.
Інструкція
1
Найбільш важливий патч для операційної системи - це оновлення програмного забезпечення, оскільки практично кожна обновка виправляє будь-які помилки. Саме тому деякі сучасні програми відмовляються працювати під версіями Windows XP не оновленої до Service Pack 3. Оновлювати операційну систему можна по-різному. Краще активувати автоматичне оновлення через інтернет: Пуск - Панель Управління - Автоматичне оновлення. Коли допомогою автоматичного поновлення виникають помилки (особливо у «модернізованих» версій Windows), потрібно качати файл оновлень вручну з офіційного сайту операційної системи (http://www.microsoft.com) або з інших джерел, спеціально для вашої «модернізованої» версії .
2
Це ж стосується будь-яких додатків постійно знаходяться в системних процесах (наприклад, антивірус, фаєрвол, браузер). В налаштуваннях даних програм бажано вказувати автоматичне оновлення з інтернету, оскільки вони відбуваються регулярно (іноді кілька разів на день) і вручну виробляти оновлення не дуже зручно.
3
Встановлювати патч для іншого програмного забезпечення, яке може працювати коректно і без нього можна по-різному. Найчастіше патч розташовується в інсталятор. Потрібно лише відкрити інсталяційний файл і вказати директорію додатки. Слід врахувати, що якщо даний патч скачували нема з перевіреного/офіційного джерела, то його бажано перевірити на наявність вірусів.
4
Іноді всі файли патч а розташовані в архіві (формат rar, zip або 7z). Для того щоб їх розпакувати, потрібно встановити архіватор Winrar або 7Zip (краще більш сучасних версій для підтримки деяких форматів). Після розпакування, як правило, потрібно просто замінити старі файли з директорії - новими з архіву (часто до подібних архівам прикладена інструкція).
Патчі для відомого футбольного симулятора Fifa дозволяють урізноманітнити процес гри. За допомогою модифікацій можна змінити різні ігрові параметри. Наприклад, деякі моди дозволяють додавати цілі ліги разом з новими гравцями, а деякі патчі вносять зміни до складу команд відповідно до трансферами гравців в справжньому футболі.
Вам знадобиться
  • - Файл мода Fifa;
  • - Fifa 11 Regenerator.
Інструкція
1
Створіть в головній директорії гри («C:/Program Files/EA Games/FIFA 11/») папку з назвою "scenassets".
2
Всередині новоствореного каталогу створіть підпапки "adboard", "ball", "banner", "faces", "flag", "hair", "heads", "kit", "kitsnumbers", "shoe" , "stadium".
3
Залежно від завантаженого патча розмістіть його у відповідних директоріях. Наприклад, якщо ви скачали модифікацію особи будь-якої гравця, два файли розмістіть в каталозі "faces", а залишився - в папці "heads".
4
Завантажте програму FIFA 11 Regenerator. Її можна завантажити на офіційному сайті розробника програми.
5
Запустіть завантажену утиліту і натисніть на клавішу "Go". Дочекайтеся закінчення генерації файлів. Установка мода закінчена.
6
Деякі патчі поставляються у вигляді інсталяційний файл .exe. Запустіть завантажений файл і дотримуйтесь інструкцій інсталятора. В процесі установки буде потрібно вказати директорію, в яку встановлена гра. За замовчуванням, всі файли симулятора знаходяться в папці "Program files/EA Games/Fifa 11".
7
Для більш ранніх версій гри установка проводиться аналогічним способом за допомогою додаткових утиліт. Деякі модифікації вимагають заміни ігрових файлів, тому перед установкою зробіть бекап.
Зверніть увагу
Деякі патчі несумісні з певними оновленнями. Перед скачуванням модифікації обов'язково подивіться на опис. Завантажуйте моди тільки з перевірених сайтів або форумів відповідної тематики. В інтернеті існує безліч спільнот, які займаються розробкою патчів. В разі проблем з установкою завжди можна проконсультуватися з розробниками.
Корисна порада
Перед установкою мода уважно прочитайте інструкцію readme.txt, яка має йти в архіві з патчем. Установку офіційних оновлень потрібно виробляти на «чисту» версію гри, тому бажано її попередньо перевстановити.