Як розрахувати вартість будівництва.

Розрахувати вартість будівництва - це найголовніше. Адже таким чином ви підготуєтеся до будівництва будинку або дачі з найважливішою боку - матеріальної. Але як подібний розрахунок зробити вірно, і що для цього знадобиться?
Вам знадобиться
  • Проект.
Інструкція
1
Що потрібно? Для того щоб розрахувати вартість будівельних робіт, вам обов'язково знадобиться проект, який містить: планування території та приміщень будівлі, проект самої будови, а також фасаду та покрівлі. Врахуйте, що без подібного проекту ви не зможете зробити розрахунок.
2
Конкретні ціфриНіже ми приведемо конкретні середні суми, які вам доведеться заплатити за ті чи інші будівельні роботи: - вартість проектних робіт - 250 рублів за один квадратний метр; - вартість робіт по заливці фундаменту - 750 рублів за один квадратний метр; - вартість загальнобудівельних робіт (2500 рублів за один квадратний метр); - вартість покрівельних робіт (600 рублів за один квадратний метр); - вартість фасадних робіт (400 рублів за один квадратний метр); - вартість інженерних робіт (500 рублів за один квадратний метр) - вартість робіт по установці каналізації (500 рублів за один квадратний метр).
3
ІтогоВсе вищевказані цифри свідчать про те, що в середньому на будівництво будинку або дачі вам доведеться витратити близько 6000. Сума виходить вельми вагомою і це все при тому, що до цих грошей ще не додана вартість матеріалів. Так, на один квадратним метр вам доведеться витратити матеріалів на 7000 рублів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що власний будинок - це розкіш і ставитеся до його будівництва відповідно.
Корисна порада
1. Будівництво будинку, як видно з вищевказаних сум, справа матеріально витратне - розраховуйте свої сіли.2. Ви, звичайно, можете заощадити, купивши дешеві будматеріали і найнявши будівельників - аматорів. Однак врахуйте, що в такому разі по тому вже пару років вам доведеться почати витрачатися вже на ремонт будівлі.