Як зібрати сервер.

Рано чи пізно у будь-якої людини, який займається інтернет проектами, з'являється думка створити власний сервер . І тут можна наштовхнутися на підводне каміння, адже архітектура сервер а повинна відрізнятися від архітектури звичайного домашнього комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Корпус з блоком живлення, материнська плата, процесор, кулери, оперативна пам'ять, жорсткі диски
Інструкція
1
Перед складанням сервер а потрібно визначитися, брати корпус або платформу. Платформа являє собою спеціальну адаптовану материнську плату і безпосередньо сам корпус. Для більш підходящої збірки краще купити корпус з блоком живлення і окремо вміст до нього.
2
Блок живлення повинен бути мінімум 350-400W для того, щоб він витримував навантаження (якщо сервер матиме 4 жорстких диска, то це буде мінімум 400W).
3
Після установки блоку живлення слід вибрати материнську плату. Плата повинна бути сервер ная, т.к. за своєю будовою вона відрізняється від плат для домашніх комп'ютерів (більша кількість кераміки для охолодження та відведення зайвого електрики). Серверні плати іноді мають більшу кількість мережевих портів і SATA-конекторів. При виборі плати для сервер а необхідно вибирати моделі, в яких пам'ять розташована перпендикулярно стінці корпусу. Це сприяє кращому охолодженню.
4
Далі слід підібрати процесор під материнську плату (за номером socket-а) і кулер. Кулер слід підбирати по видуву гарячого повітря - кулер для сервер а видувати гаряче повітря буде вертикально, а не вбік. При установці кулера необхідно нанести термопасту між радіатором і процесором. Радіатор встановлюється ребрами перпендикулярно задній стінці корпусу, щоб він обдувався іншими кулерами.
5
Далі встановлюється оперативна пам'ять, бажано не менше 4 гігабайт під стандартні потреби і меншої нагрузкі.Затем встановлюються жорсткі диски потрібного обсягу. Для безпеки та захисту інформації бажано кілька жорстких дисків об'єднати в RAID-массів.Прі необхідності підключається CD-ROM. Сервер готовий.
Зверніть увагу
Для сервера важливо охолодження, тому слід встановлювати декілька кольорів додатково.