Як розігнати процесор Core 2 duo.

Чим більшу продуктивність має процесор , тим вище швидкість роботи всього комп'ютера. Від продуктивності процесор а залежить час виконання завдань і загальна комфортність роботи за комп'ютером. Щоб підвищити цей важливий параметр, необов'язково купувати більш дорогий і сучасний процесор . Можна скористатися і безкоштовним способом.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, процесор Core 2 duo, початкові навички по роботі з BIOS
Інструкція
1
Якщо кулери досить ефективні, починайте розганяти процесор . Зайдіть в меню BIOS вашої материнської плати (натисніть клавішу DEL, F2 або F1 відразу після перезавантаження комп'ютера, яку саме, залежить від моделі материнської плати).
2
На головній сторінці BIOS знайдіть вкладку управління характеристиками процесор а. Вона може називатися по-різному, в інструкції до материнської плати в розділі BIOS вказано, як саме.
3
Розгін процесор а в більшості випадків здійснюється за допомогою підняття частоти роботи системної шини. В налаштуваннях BIOS цей параметр зазвичай називається CPU Frequency або CPU Clock. Для розгону у відповідному полі просто підніміть значення до потрібної висоти.
4
Частота процесор а - це результат множення частоти системної шини на множник процесор а, і розігнати його ви можете, збільшуючи цей множник. Але в більшості процесор ов цей параметр заблокований. Тільки процесор и Core 2 Duo Extreme від Intel дають можливість при розгоні змінювати множник.
Зверніть увагу
При розгоні процесора не забувайте про обережність. Надмірне підвищення частоти може привести до пошкодження як процесора, так і материнської плати.
Корисна порада
Збільшення частоти процесора вище позначки, встановленої виробником, називають «розгоном». При розгоні процесора слід дотримуватися обережності, оскільки він призводить до підвищення тепловиділення і до збільшення навантаження на інші елементи комп'ютера. Перед тим як почати розгін, переконайтеся, що кулери працюють досить ефективно. Якщо температура ядер процесора при роботі в стандартному режимі вище 50 градусів, перед розгоном потрібно модернізувати систему охолодження комп'ютера.