Як вставити html-код.

Досвідченому блогеру питання, як вставити html-код в пост, може здатися кумедним. Але як бути новачкові, який тільки починає знайомитися з основами блогінгу? Якщо ви хочете постійно ділитися зі своїм читачами корисною інформацією, вам необхідно навчитися працювати з html-кодом в своєму мережевому щоденнику.

Як вставити html-код в пост Отже, у вас є html-код, який необхідно розмістити в своєму мережевому щоденнику. Для цього необхідно:

  • Копіювати даний код з сайту, на якому він розташовується. Копіюйте як звичайний текст (виділіть при натиснутій лівої кнопки миші, потім натисніть праву кнопку і клацніть Копіювати). Також можна скористатися поєднанням клавіш Ctrl + A, щоб виділити текст і Ctrl + С, щоб його скопіювати.
  • Відкрийте в своєму блозі вікно нового запису. Тут необхідно перейти з Візуального режиму в режим НTML. Це відноситься до таких сервісів, як livejournal.ru абоdiary. Виняток становить сайт liveinternet.ru: тут для переходу в режим html вимагається натиснути Джерело, також як і для зворотного переходу в Візуальний режим. Інакше редактор сприйме код, як простий текст.
  • Орієнтуючись по словам вашого поста, знайдіть потрібне місце і вставте код. Натисніть праву кнопку мишки і виберіть Вставити або натисніть сполучення клавіш Ctrl + V.
  • Поверніться з режиму НTML в Візуальний редактор вашої запису.
  • Тут ви можете побачити НTML-код (відображення ще не остаточне). Ви можете форматувати його так само, як звичайний текст, наприклад, розташувати по центру.
  • Щойно закінчите оформлення поста, збережіть його. Таким чином ви можете запостити банер, зображення і т.д.
  • До речі, якщо ваш блог розташований на beon.ru, то вставити html-код в пост не можна - вам доведеться додавати картинку і посилання вручну.