Як розвинути виробництво.

Чи не найскладніше в бізнесі - ідея. Щоб розвинути виробництво , потрібно мати чітке уявлення про те, що ви збираєтеся робити. Приступати до організації процесу можна тільки після ретельного маркетингового дослідження та оцінки ринку - чи є на ньому місце для вашого продукту?
Вам знадобиться
  • Ідея. Бізнес план. Терпіння.
Інструкція
1
Кращого всього вийти на ринок зі свіжою ідеєю, яку до вас ніхто не пропонував. В такому випадку набагато більше шансів на успіх. Але можна і спробувати поліпшити вже існуючий продукт, тобто продавати його дешевше, ніж конкуренти, або зробити більш якісним. У виборі ідеї для бізнесу вам допоможуть наступні питання: чи є у вас якісь навички, які можуть стати основою для майбутнього бізнесу? Чи відомі вам незаповнені ніші ринку, в яких немає конкурентів? Чи є у вас ідеї про те, як можна вирішити проблеми держави або великих компаній?
2
Складіть план розвитку виробництва, основними пунктами якого можуть бути: проектування (перетворення абстрактної ідеї в конкретний продукт), макетування (створення пробної версії), захист прав (якщо ви щось винайшли? Запатентуйте), фінансування, організаційні моменти (скільки працівників вам буде потрібно, де розмістити виробництво і т.д.), маркетинг (подумайте над тим, як організувати продажу вашого товару чи послуги).
3
Можливо, наступна по складності проблема після вироблення ідеї - фінансування. Гроші для розвитку виробництва можна попросити у держави, великих компаній, венчурних та інноваційних фондів, різних фондів з підтримки стартапів. Також ви можете взяти кредит у банку або закласти майно. У всіх випадках (крім останнього) потрібно бізнес-план вашого виробництва - ніхто не стане надавати кошти просто так. Ваш бізнес-план повинен включати наступні пункти: цілі, ідея, маркетинговий план, на що ви витратите займ або інвестиції, ніж ваш бізнес може бути цікавий інвестору або кредитору, як ви збираєтеся повертати взяті в кредит кошти.
4
Обговоріть свій задум з професіоналами, однак будьте обережні - якщо побоюєтеся, що ідею вкрадуть, краще тримати її тільки у себе в голові. Виходом в сформованій ситуації може бути укладання угоди про нерозкриття конфіденційної інформації.
5
Протестуйте ринок. Навіть сама, здавалося б, вигідна ідея повинна пройти перевірку. Для цього можна влаштувати опитування цільової аудиторії, а також створити демонстраційну (пробну) версію продукту. Прототип створюється для оцінки вимог до продукту, термінів його реалізації і виникаючих проблем. Тестувати товар або послугу потрібно не тільки перед запуском виробництва, але і в процесі - так ви зможете своєчасно реагувати на потреби споживачів і недоліки вашої продукції.
Корисна порада
Запасіться терпінням, не втрачайте бадьорість духу і віру у власні сили? багато великих бізнесменів починали з нуля і досягали неймовірного успіху.