Як збільшити заряд батареї.

Якщо акумулятор вашого телефону з деяких пір став розряджатися дуже швидко, то краще купити нову батарею. Акумулятор може швидко розряджатися з різних причин. Перш за все, якщо він використовувався кілька років і "відслужив свій термін". По-друге, на час його роботи також впливає, якщо телефон тонув у воді. Крім того, обмежений термін експлуатації у китайських акумуляторів. Так як не залишитися без зв'язку в невідповідний момент?
Інструкція
1
Перше, що можна зробити для збільшення часу роботи акумулятора - вимкнути вібро, якщо він встановлений на мобільному телефоні. Мелодія дзвінка, якою вам буде достатньо, витрачає набагато менше енергії, ніж вібрація.
2
Далі відключаємо звук при натисканні телефонних клавіш, в якому немає великої необхідності.
3
Наступне, що можна зробити - вимкнути підсвічування на клавішах телефону, особливо якщо в темний час доби ви зазвичай перебуваєте вдома.
4
Крім того, можна збільшити час роботи акумулятора, якщо зменшити яскравість екрану до прийнятного для вас значення.
5
Вимкніть всі звукові і світлові нагадування телефону.
6
Зайдіть в меню налаштувань телефону і включіть режим енергозбереження. Завдяки цій дії відключаться багато другорядні функції. Наприклад, зменшиться період часу, через яке екран телефону буде автоматично "гаснути". Для цієї мети цілком вистачить і 10 секунд простою. До речі, більшість моделей мобільних телефонів мають функцію, що дозволяє виставити цей параметр вручну.
7
Якщо є можливість, встановіть частоту роботи процесора в режимі «normal».
8
Не використовуйте мобільний телефон для прослуховування музики або для ігор, т.к. це суттєво зменшує заряд батареї телефону.
9
Також потужними споживачами акумулятора телефону є бездротові інтерфейси Bluetooth і Wi-Fi. Тому для збільшення часу роботи батареї обидва інтерфейсу краще відключити. Бажано їх включати лише у разі дійсної необхідності.
10
Якщо немає особливої необхідності зберігати дані на зовнішніх картах пам'яті, вийміть їх з телефону і використовуйте його внутрішню пам'ять. Часто використовуваний обмін даними з зовнішніми картами пам'яті вельми набагато підвищує витрата заряд а акумулятора телефону.
11
У разі частої і короткочасної під заряд ки батареї у неї може виникнути ефект запам'ятовування, і акумулятор перестане набирати свій повний заряд . Для усунення цього небажаного ефекту два рази повністю розрядите його, а потім повністю заряд ите.
12
Якщо акумулятор не використовувався довгий час або новий, то перший його заряд після простою витримаєте 14 годин, не зважаючи індикатор, однак не довше однієї доби.
13
І, звичайно ж, не використовуйте мобільний телефон при температурах вище +60 С і нижче -20С, оскільки це зовсім не кращим чином позначиться на заряд е акумулятора телефону.