Як зробити ліжко з ящиками.

Ліжко до встановлених ящиками зробити своїми руками не складе великої праці. А скільки приємних емоцій ви отримаєте, коли будете спати на цьому ліжку, адже вона буде випромінювати якесь тепло і гріти душу.
Вам знадобиться
  • 3 блоку, кожен з яких включає по 2 панелі, з'єднані поперечиною, і сама панель узголів'я.
Інструкція
1
Спочатку намалюйте в аркуші паперу макет майбутньої ліжка, відповідно до свого бажанням і параметрами кімнати, розрахуйте і вкажіть розміри: довжину і ширину ліжка.
2
Всі необхідні деталі виготовте самостійно, або в майстерні, також ви можете попросити розрізати матеріал до потрібних вам розмірів на місцях його продажу.
3
Зовнішні панелі ліжка і центральну планку виготовте з дощок товщиною не менше 20 мм, стіни ящиків - 15 мм, днище з 10 мм фанери. Всі внутрішні деталі блоків з ДСП, поперечні планки з бруса перерізом 27 * 27 мм, каркас для матрацу з брусків 30 * 50 мм.
4
Ящики виготовте з пазів і плоских шипів. Передню частину ящика зробіть виступаючої за грань бічних стінок. При цьому дно повинно входити в паз (ширина 10 мм) в глибину до 5 мм. Роликові коліщатка закупите попередньо, так як від їх висоти залежатиме місце розташування пазів і дна. Між ящиками і підлогою залиште 10 мм проміжок.
5
З боків ящиків прикріпіть бруски, що ковзають по напрямних, встановленим на панелях блоків на певній висоті.
6
Після виготовлення деталей можна приступати до складання ліжка. В першу чергу скріпіть між собою бічній блок і спинку ліжка під кутом в 90 градусів.
7
Ящики будуть розміщені в просторі всередині ліжка розділеним третім блоком на рівні частини. Панель узголів'я прикріпіть з одного боку до торця бокового блоку. З'єднайте панель з поперечними планками, а потім зі спинкою і центральним блоком.
8
Каркас для розміщення матраца виконайте із заздалегідь виготовлених брусів. Бруси розмістіть поперек один одному, з упором на короткі бруски.
9
Для легкості розбірки ліжка, кріпите узголів'я і блоки болтами і гайками. Поперечні планки пригвинчувався шурупами, а панелі верхнього бортика за допомогою шипів.
10
Ящики зробіть висуваються на роликових коліщатках. Остаточну обробку ліжка закінчите на свій смак.