Як вставити шаблон в Фотошоп. Як завантажити шаблони в фотошопі.

Вся діяльність і життя сучасної людини тісно пов'язана з новими технологіями, насамперед, з комп'ютером та Інтернетом. Звичайно, з їх допомогою ми не тільки працюємо, але і розслабляємося.

Графічне додаток Adobe Photoshop для багатьох дизайнерів і фрілансерів є основним інструментом заробітку. Для людей не настільки досвідчених це один із способів цікаво провести вільний час. Створення незвичайних візуальних об'єктів може стати улюбленим хобі, до того ж, власноруч виготовлений календар або колаж - це прекрасний подарунок.

Навіщо потрібні шаблони Adobe Photoshop?

Якщо ви знайомі з основними поняттями програми Фотошоп, створити оригінальний презент не складе ніяких труднощів. Додаток дозволяє працювати з шаблонами, які можна знайти на просторах Всесвітньої мережі в готовому вигляді. Таким чином, необов'язково бути професійним дизайнером, щоб створити яскравий календар або незвичайну листівку. Достатньо знати, як правильно вставити шаблон в Фотошоп. Цей навик стане в нагоді і власникам власних інтернет-сторінок - за допомогою шаблонів їх можна прикрасити і зробити оригінальними і запам'ятовуються. Навіть на базі абсолютно звичайного шаблону ви зможете зробити сайт з нестандартним дизайном, потрібно лише докласти фантазію. За допомогою шаблонів для Фотошопа можна створювати дивовижно красиві і незвичайні графічні композиції, які практично неможливо відрізнити від справжніх постановочних фотографій. Ви можете поекспериментувати з власним фото або зробити сюрприз близькій людині - повірте, такий подарунок запам'ятається надовго. Можливо, вам здається, що правильно вставити шаблон в Фотошоп важко. В такому випадку можна дати вам тільки одна порада - спробуйте зробити це. Ви переконаєтеся, що в редагуванні фотографій і створенні приголомшливо красивих «картин» насправді немає нічого складного. Як правильно вставити шаблон в Фотошоп

  • Перш за все, потрібно знайти відповідний шаблон. Існує декілька форматів таких файлів, але найпоширенішим і зручним є формат png. В Інтернеті величезна кількість ресурсів, де можна знайти оригінальні шаблони для Фотошопа.
  • Завантажте шаблон і відкрийте його в програмі Рhotoshop.
  • Одночасно відкрийте і фото, яке хочете вставити (потрібно враховувати ракурс фотографії по відношенню до завантажити шаблоном) .
  • Можливо, буде необхідно поміняти розмір фото - збільшити або зменшити його. Для цього слід вибрати в головному меню Зображення - Розмір зображення, потім поміняти значення ширини, при цьому висота автоматично поміняється. Натисніть Так.
  • За допомогою інструменту «Переміщення» необхідно перетягнути фотографію на шаблон лівої клавішею миші.
  • Також лівої клавішею в панелі шарів міняємо місцями фото і шаблон - потрібно, щоб фотографія була під шаблоном.
  • Тепер потрібно підігнати особа в виріз шаблону, а потім зберегти нову картинку (Файл - Зберегти як) в форматі jpeg/jpg.