Як зробити меблевий фасад.

Виготовити меблевий фасад самостійно не надто просто, але цілком можливо. Все, що вам для цього знадобиться, - це набір інструментів, вмілі руки, а також докладна інструкція з точними вказівками з приводу того, що і як потрібно робити.
Вам знадобиться
  • Інструменти, матеріали, вмілі руки, інструкція.
Інструкція
1
Проект.Мебельний фасад , про виробництво якого ми поговоримо, виконується з дерева і має підсумкові розміри 22 на 600 на 450 мм. Для його виготовлення вам знадобляться: дві перекладини (22 на 60 на 350 мм), панель збірна з 6-ти планок (16 на 49 на 58 мм), 2 деталі для обв'язки (22 на 600 на 60 мм).
2
Центральна збірна панель: ізготовленіе.В першу чергу за допомогою фрезерного верстата вам потрібно обробити планки, причому тільки з одного боку. Далі зробіть обробку з другої (протилежної) сторони. Тепер вам необхідно зібрати разом і склеїти все раніше оброблені панелі, туго стягнувши їх струбцинами. Панелі для склейки краще укладати так, щоб поруч лежали панелі з протилежним напрямком структури деревини.
3
Шип на перекладинах: ізготовленіе.На фрезу встановіть інструмент для виготовлення шипів і виготовте шипи на двох перекладинах. Вам також варто виготовити силовий шип на перекладинах. Після цього один раз фрезою необхідно пройтися поперек полотна, перевернути поперечини і повторити ще раз те ж саме. Верхню і нижню поперечини потрібно профілювати. Зберіть всі деталі разом.
Зверніть увагу
Виготовити самостійно меблевий фасад не надто легко, проте при старанності і наполегливості і у вас це напевно вийде.
Корисна порада
1. Також варто виробити і підсумкову профільну обработку.2. Інструменти краще використовувати для такої роботи тільки високоякісні.