Як вирізати приспів.

Сьогодні мінусовки, компіляції та фонограми для караоке активно використовуються звукорежисерами і артистами в сфері проведення свят, концертів та інших громадських заходів. Щоб створити цікавий мікс, або ремікс, може знадобитися знання того, як вирізати приспів . Після звуковий редакції «нове» твір можна сміливо підносити публіці.
Вам знадобиться
  • Звуковий редактор типу Nero.
Інструкція
1
Запустіть звуковий редактор Nero Wave Editor. Він міститься в додатках до найвідомішої програмі для запису дисків Nero. У верхньому рядку меню виберіть вкладку «Файл» і «Відкрити». У новому невеликому вікні знайдіть потрібний вам звуковий файл. Він може бути самого різного музичного формату - wav, mp3, wma, aiff та інших. Імпортуйте його в Nero, натиснувши кнопку «Відкрити».
2
Після того, як файл завантажиться в wave-редактор, він прийме форму звукової хвилеподібною доріжки. Уважно прослухайте музичний трек, використовуючи кнопку "Play" ("Грати все» - Shift + Пробіл). Знайдіть приспів . Виділіть його за допомогою мишки. Чітко встановити межі приспів а вам допоможе кнопка «Програти секцію» ("Space"), що розташовується на нижній панелі, поряд з кнопкою «Грати все».
3
Пошукайте у верхній панелі інструментів команду «Вирізати». Їй відповідає кнопка з зображенням ножиць. Клікніть по ній. Звуковий редактор видалить з пісні виділену область - приспів . Збережіть нову версію треку в меню «Файл», «Зберегти як».
Корисна порада
Необов'язково використовувати звуковий редактор Nero, так як вирізати приспів можна тим же способом в інших музичних програмах - безкоштовному Audasity, Gold Wave, Adobe Audition і ін.