Як зробити посилання на головну сторінку.

Якщо у вас є власний сайт, то обов'язково подбайте про те, щоб на кожній сторінці сайту було посилання на головну сторінку . Таке посилання допоможе відвідувачу не загубитися на сайті.
Вам знадобиться
  • - власний сайт
  • - знати, як поміщати (заливати) файли на сайт, користуючись «файловим менеджером» або ftp
  • - знати, що таке HTML-код
Інструкція
1
Для того, щоб зробити посилання на головну сторінку , спочатку виділіть адресу вашого сайту в рядку браузера. Адреса зазвичай виглядає так: "http://website.ru/" або "http://www.website.ru/". Адреса сайту і є адреса головної сторінки. Потім, не прибираючи курсор з виділеного адреси, натисніть на праву кнопку миші і виберіть "Копіювати".
Інструкція
1
З'ясуйте точну адресу головної сторінки сайту. Найпростіше оформлення посилання дозволяє заховати адресу і на словах пояснити відвідувачеві, куди він потрапить при натисканні посилання: На головну .
2
Замість тексту використовуйте картинку. Теги такі: - при наведенні на картинку з'явиться коментар у вигляді фрази «Перейти на головну ». Головна сторінка відкриється в новому вікні. Щоб відкрилася в поточному, приберіть наступний тег: «target = _blank title="».
3
Виділіть посилання і підкреслення кольором: Головна сторінка . В конкретному тезі текст буде чорним, а підкреслення білим, текст посилання - «Головна сторінка». При заміні слівblack "," white "і тексту посилання ви отримаєте результат, який більше відповідає стилю сайту.
4
Виділіть текст посилання кольором і кольоровою рамкою. Теги такого декоративного елемента: На головну . Ви отримаєте червоний текст і синю рамку на відстані 2 пікселя від тексту, товщиною також два пікселя. Змінюйте параметри на свій розсуд.
Зверніть увагу
Редагування сайту за допомогою перерахованих тегів можливо тільки в режимі HTML. У візуальному редакторі або «З оформленням» теги так і не перетворюються.