Як відкрити магазин побутової хімії.

Сучасний покупець звик до зручності здійснення покупок в супермаркетах, розташованих неподалік від будинку. Проте вони не можуть запропонувати такий широкий спектр вибору товарів однієї категорії, як спеціалізована торгова точка. Якщо ви задумалися про створення свого малого бізнесу в сфері продажів продукції масового попиту, то варто розглянути варіант з відкриттям магазина побутової хімії.
Інструкція
1
Вибір місця - принциповий момент. Поблизу не повинно бути гіпермаркетів або точок продажів, подібних вашої. Важлива висока прохідність місця розташування магазина , наявність житлових будинків. Бажана торгова площа приміщення - від 50 кв.м. Передбачте також можливість розміщення складу.
2
Визначте формат торгівлі: самообслуговування, продаж через прилавок або змішана система. Від цього залежить кількість персоналу: продавців-консультантів, мерчандайзерів (товарознавців, в чиї обов'язки входить розстановка товару по полицям з урахуванням особливостей сприйняття покупця і торгової стратегії магазина ), складських та адміністративних працівників.
3
Подбайте про оснащення магазина . Вам знадобляться полки для товарів, вітрини, прилавки, каси, купівельні корзини, камери зберігання для господарських сумок. Кількість і характер устаткування визначаться, виходячи з розміру магазина , формату і планованого обсягу торгівлі.
4
Вирішіть питання цінової політики. Це вплине на склад асортименту товару та вибір постачальників (виробників продукції). Бажано, щоб в магазині була представлена продукція, розрахована на різний соціальний рівень покупців.
5
На початковому етапі розвитку особливу роль відіграють заходи по залученню клієнтів, які потенційно можуть придбати статус постійних. Одна з ефективних заходів - поширення купонів на вчинення покупок в вашому магазині побутової хімії.