Як вставити таблицю в PowerPoint. Як вставити таблицю з Ворда в презентацію.

Програми, що входять в стандартний пакет Microsoft Office, надають користувачеві ПК можливість створювати документи різного характеру - від звичайних текстових повідомлень до графічних презентацій. Очевидно, що використання подібного програмного продукту досить різноманітно.

Здавалося б, досить вибрати додаток згідно власних вимогам, і всі завдання вирішені. Але найчастіше виникає необхідність перенести елемент з одного формату документа в інший. Найчастіше складності виникають, коли таким елементом стає таблиця, копіювання якої - не найкращий варіант навіть в рамках стандартних продуктів MS Office. Досить складним вважається перенесення таблиці в PowerPoint. Звичайно, в PowerPoint можна створити власну таблицю, але це відніме зайвий час і зусилля. Та й розбиратися з додатком в даному випадку доведеться довше, ніж для створення звичайної презентації, що складається з фото і тексту. Куди простіше вставити таблицю в PowerPoint з іншої програми.

Як вставити таблицю в PowerPoint

Скопіювати таблицю в PowerPoint можна з MS Word або MS Excel. В останньому додатку створення таблиць здійснюється простіше, так як воно призначене для формування баз даних і складання аналітичних документів. Якщо ви створили таблицю в MS Excel, щоб скопіювати її в PowerPoint, слід дотримуватися наступного алгоритму:

  1. Спочатку слід виділити діапазон комірок в MS Excel, які ви плануєте скопіювати.
  2. Далі слід натиснути «Копіювати» на вкладці «Головна», в меню, при натисканні правої кнопки мишки або ж поєднанням клавіш Ctrl + C.
  3. В PowerPoint виберіть слайд, куди плануєте вставити таблицю.
  4. На слайді достатньо натиснути «Вставити» або Ctrl + V.

Можна скористатися й іншим алгоритмом дій, але тоді ви вставите цілий аркуш з додатку MS Excel. Для цього вам слід:

  • вибрати слайд;
  • відкривши слайд, вибрати вкладку «Вставити»;
  • у вкладці знайти кнопку «Таблиця», далі ви побачите вибір таблиць, серед яких вам буде запропоновано вставити такі з MS Excel. Після копіювання таблиці в PowerPoint ви можете змінювати текст в осередках таблиці шляхом подвійного клацання по них.

Як вставити таблицю в PowerPoint з MS Word

Аналогічно копіюванню з MS Excel, в MS Word слід вибрати таблицю. Далі через меню «Робота» (вкладка «Макет», «Таблиця») слід натиснути стрілку «Виділити таблицю». Потім її слід скопіювати будь-яким способом - через головне меню, поєднанням клавіш або натисканням правої кнопки мишки. В PowerPoint потрібно вставити таблицю на обраний слайд.