Як зробити макет будинку.

Перед тим, як займатися будівництвом будинку, обов'язково потрібно зробити план. Найкращим варіантом є створення макета . За допомогою макета можна спостерігати майбутнє будова в зменшеному вигляді. Макет зробити можна своїми руками
Інструкція
1
За основу макета можна взяти великий аркуш фанери. За його краях розставляється паркан. Паркан робиться з паперових трубочок. Лист покривається зеленою олійною фарбою. Створюється ефект трави. Далі потрібно зайнятися позначенням зон. Найчастіше виділяють дві зони - город і сам будинок. Лініями виділяється маршрут екологічної стежки. Стежку на макеті потрібно робити яскравою та помітною. Для її позначення існує кілька способів. Наприклад, можна наклеїти на «траву» смуги кольорового картону або плівку. Також добре підходять самоклеющиеся наклейки для цінників. Додатково можна виділити декілька об'єктів для спостереження. Можна зробити дерева, чагарники, стовпи. Дані точки можна позначити яскраво-зеленими кружками.
2
Сам будинок необхідно робити з картонної коробки. Далі його потрібно обклеїти білим папером. За допомогою олівця намічаємо вікна. Шторки робляться з обгорткового паперу. Для цього найкраще підійдуть фантики. Для того щоб приклеїти штори, необхідно запастися клеєм ПВА. Скла в будиночку робляться з прозорою слюди. Також вони можуть бути заклеєні прозорим скотчем. Двері зазвичай робляться з коричневого картону. Потім вони приклеюються до будиночка. Із золотої цукеркової фольги робляться дверні ручки.
3
Далі можна займатися виготовленням дерев. Для цього робляться шаблони, які відображатимуть особливості кожного виду дерева. З білого картону вирізаються необхідні деталі. На одне дерево знадобиться три частини білого картону. Після цього потрібно фарбувати їх зеленим кольором. Колір можна міняти. Також можна підбирати колір під окремий вид дерев.