Як пронумерувати текст.

Сьогодні до офіційних текстовим документам - реферати, курсові та дипломні роботи, а також багатьом іншим пред'являються досить жорсткі вимоги. Щоб завжди відповідати їм, необхідно вміти користуватися професійними командами текстового редактора, такими, як пронумерувати текст та іншими.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Word (або AbiWord).
Інструкція
1
Запустіть редактор тексту Microsoft Word 2003 року випуску і новіше. Якщо у вас немає працюючої ліцензійної версії продукту, скористайтеся його безкоштовним аналогом AbiWord, який безкоштовно розповсюджується в інтернеті під вільною ліцензією GNU GPL. Створіть новий текстовий документ, або відкрийте вже існуючий.
2
Щоб пронумерувати текст, виділіть необхідну в ньому область. Потім знайдіть верхню панель інструментів, в якій натисніть на кнопку «Нумерований список». Виглядає вона у формі квадрата з цифрами «1-2-3», розташованими вниз по-порядку. Після запуску команди текст поділиться на пронумеровані абзаци.
3
Якщо ви хочете встановити нумерацію на сторінках текстового документа, вам слід перейти з панелі меню в розділ «Вставка» - «Номери сторінок». Там ви зможете задати стиль і формат номерів, а також їх розташування на сторінці. Наприкінці клікніть "Ok".
Корисна порада
Не використовуйте прості текстові редактори «Блокнот» і WordPad, так як пронумерувати текст і сторінки там можна тільки вручну, використовуючи цифри і колонтитули.