Як розставити меблі у вузькій кімнаті. Меблі для вузьких кімнат.

Планування дуже багатьох типових квартир настільки невдала, що змушує своїх господарів замислюватися про кардинальні перебудовах, про знесення стін, про приєднання лоджій, найчастіше ці дії незаконні і можуть привести до сумних наслідків і величезних штрафів. Існують цілком ефективні і прості прийоми, що дозволяють перетворити вузькі і довгі кімнати в затишні і функціональні.
Вам знадобиться
  • Шпалери або фарба для стін світлих відтінків, негроміздкі меблі і штори трохи темніше кольору стін, різні ширми і перегородки.
Інструкція
1
При оформленні вузької кімнати відмовтеся від темних відтінків. Світлі шпалери, меблі і підлоги візуально розширять простір. Є один цікавий дизайнерський прийом - торцеві стіни обклейте шпалерами або пофарбуйте в більш яскравий колір, ніж поздовжні, при цьому форма кімнати буде здаватися більш квадратної. Якщо в торцевій стіні знаходиться вікно, повісьте штори або жалюзі яскравого, контрастного оттенка.Прі оформленні вузької кімнати позбудьтеся від численних дрібних предметів інтер'єру, залиште кілька великих, типу торшера і підлогового рослини.
2
Меблі для таких вузьких кімнат підбирайте найнеобхіднішу і функціональну. Колір меблів повинен бути трохи темніше стін, але в тій же гамі. Тоді він не буде кидатися в очі, буде створюватися враження цілісного світлого відкритого пространства.Присмотритесь до предметів меблів - трансформерам, наприклад шафі-столу або дивану-ліжка. Журнальний столик краще купити скляний. Основну меблі розставляйте по торцевих сторонах кімнати, якщо меблі розмістити по поздовжніх стінах, вузька кімната перетвориться в корідор.На довгу стіну повісьте велике дзеркало, воно додасть ширини приміщенню. Добре, якщо в ньому буде відображатися картина або растеніе.Еслі є можливість, одну з торцевих стін заберіть повністю під шафу-купе.
3
Ще один ефективний прийом - це зонування вузької кімнати. Використовуйте ширми, подіуми, стелажі. Навіть письмовий стіл, поставлений поперек кімнати боком до довгій стіні, візуально розділить кімнату на кабінет і зону відпочинку. Відкриті стелажі не заважатимуть проходженню світла і в той же час організовують приватний куточок з ліжком. Подіум в глибині кімнати зонирует куточок відпочинку або робоче місце і створює додаткове місце зберігання.
Зверніть увагу
Спрямований, точковий світло звужує простір, для вузької кімнати таке світло доречний толдько у вигляді настільної лампи на робочому столі.
Корисна порада
Придбайте люстру, в якій лампи спрямовані в стелю, тоді світло буде відбиватися від стелі та висвітлювати рівномірно всю кімнату.