Як розвести борний порошок. Як розвести борну кислоту.

У наш час часто зустрічаються люди, які хворіють різними дерматитами, екземами та іншими шкірними захворюваннями. Ці хвороби приносять їм масу неприємностей, а головне - доставляють дискомфорт. З ними потрібно неодмінно боротися. Відмінним народним засобом проти цих захворювань є борна кислота. Вона випускається в різних видах - у вигляді мазі, водного, спиртового розчину і порошку. Порошок борної кислоти перед застосуванням необхідно розчинити у воді.
Вам знадобиться
  • Порошок борної кислоти, тепла кип'ячена вода.
Інструкція
1
Розводити порошок борної кислоти необхідно, згідно застосуванню. Так, наприклад, при кон'юнктивіті вам знадобиться 1 ст.л. порошку. Розведіть його в літрі кип'яченої теплої води.
2
Якщо ви маєте проблеми з шкірою, то вам необхідно використовувати розчин борної кислоти щодня. Для цього розведіть 1 ч.л. порошку на 250 мл кип'яченої води і кожен день протирайте проблемні ділянки. Краще навіть робити примочки, але тільки на проблемні місця.
3
При педикульозі необхідно розвести 2-2,5 ст.л. порошку борної кислоти в літрі кип'яченої води, потім нанести розчин на волосся і через півгодини змити.
Зверніть увагу
Застосування борної кислоти в будь-якому вигляді протипоказано дітям, а також при запальних процесах шкіри. При попаданні розчину в очі необхідно негайно промити їх великою кількістю води.