Як зробити бутси.

Професійні бутси , треба зауважити, - задоволення не з дешевих. І якщо ви займаєтеся футболом тільки заради власного задоволення, то немає особливого сенсу купувати дороге взуття. Достатньо мати прості кросівки. Ще краще мати старі кросівки, або ті, які ви вже не будете носити. Саме з них вийде відмінна основа для ваших саморобних бутс.
Інструкція
1
Якщо ви звернетеся до історії взуття для футболу (саме так правильно називати бутси ), то побачите, що все починалося з шкіряних, робочих черевиків на підошві з шипами. Значить, головна відмінність бутс від будь-якої іншої спортивного взуття - шипи, які не дають підошві ковзати під час бігу. Особливо це зручно, коли доводиться тренуватися на мокрому або неякісному газоне.Войдіте в образ Адольфа Дасслера, який в 1925 році здійснив прорив у світі спортивного взуття, придумавши модель з шипами, і беріться за справу.
2
Для початку потрібно сказати, що якщо ви не хочете сильно ламати голову, вирушайте у взуттєвий магазин або майстерню, де ви знайдете спеціальні гумки з гумовими, металевими або пластмасовими шипами. Дані пристосування створені для кріплення до взуття в несприятливі погодні умови (сльота, мряка, ожеледь). Непоганий варіант для бутс "власного виробництва".
3
Інші способи удосконалення кросівок: Приклейте до підошви рифлену гуму від старих лиж (клей повинен відповідати матеріалу підошви і бути водостійким).
4
Загвинтите в підошви шурупи. Якщо підошва не дуже товста, можна вкрутити Т-образні пластини з пророблену отворами для саморізів, які й виконуватимуть роль шіпов.Стоіт відзначити, що від того, на якому покритті ви будете грати, залежить кількість шипів на взутті (в основному їх кількість дорівнює 6, 12 або 13).