Як зробити світяться квіти.

Багато дівчат дуже люблять квіти . Але якщо ваша друга половинка розпещена увагою і отримує в день по букету, то здивувати її буде вкрай непросто, хоча й можливо. Спробуйте зробити композицію з квітів, що світяться в темряві.
Інструкція
1
Уявіть, ви даруєте своїй коханій букет, вдень він нічим не відрізняється від інших, але от з настанням темряви кожен бутончік, кожна пелюстка випромінює мерехтливий м'яке світло. Ну яка дівчина після такого сюрпризу встоїть?
2
Отже, щоб зробити приємне коханій, скористайтеся порадами і візьміть на озброєння найбільш підходящий. Спосіб перший - купити спеціальний світиться біо гель для квітів. Склад такого гелю абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища, людей та тварин, а ось квіточкам він продовжує життя (так як знижується ступінь випаровування вологи), бутони не втрачають своєї краси, листя не опадає, і навіть після в'янення букет продовжує бути сяючим. Наносите гель за допомогою пензлика на квітку (пелюстки, листя, і на ті частини, які забажаєте). Така незвичайна композиція послужить також окрасою будь-якого свята або вечірки.
3
Наступним варіантом сяючих кольорів може стати ультрафіолетове світло і флуоресцентний барвник. Правду кажучи, процедура дуже проста, але ефект від неї приголомшливий. Візьміть світиться маркер, відкрийте його. Вийміть пінний картридж з чорнилом і вичавіть трохи в ємність з водою. Ретельно збовтайте. Далі ображати квітка знизу на кілька сантиметрів. Краще робити це під водою в розчині. Залиште на ніч. Все готово. На перший погляд, нічого не сталося. Але все чарівництво почнеться при світлі ультрафіолету, квітка заграє новими мерехтливими фарбами і буде радувати око.
Зверніть увагу
Для початку необхідно зробити трафарет пелюстки. Його можна вирізати з картону. Форма і розмір трафарету залежать від ваших уподобань і від того, яку квітку ви хочете зробити. Трафарет прикладіть до шматка синтетичної тканини і за допомогою вижигателя або паяльника обведіть його контур.
Корисна порада
Як зробити квітка. Оригінальні квіти виходять із звичайних гудзиків. Для виготовлення однієї квітки вам будуть потрібні кілька гудзиків різного розміру, які потрібно буде скріпити між собою дротиком.
Світна фарба широко застосовується при виготовленні театральних декорацій, різних «чарівних» предметів для нічних шоу і рольових ігор. Зробити таку фарбу ви можете і своїми руками, якщо маєте деякі навички роботи з хімічними реактивами.
Вам знадобиться
  • - порцеляновий хімічний посуд;
  • - ваги;
  • - мензурка;
  • - газовий пальник або електроплитка;
  • - безбарвний масляний лак, нітролак або нітроклей;
  • - хімічні реактиви для кожної фарби;
  • - гумові рукавички;
  • - захисна маска;
  • - захисні окуляри.
Інструкція
1
Для приготування блакитно-білої фарби візьміть: - серноватистокислого стронцію - 20 г; - 0,5% спиртового розчину азотнокислого срібла - 2 мл; - 0,5% розчину азотнокислого свинцю -4 мл; Всі інгредієнти помістіть в порцелянову чашку і розітріть порцеляновим товкачем. Прогрівайте суміш на газовому пальнику або електричній плитці протягом 2-3 годин, ретельно перемішуючи.
2
Отриманий порошок змішайте з яким-небудь прозорим лаком або нітроклеем до консистенції фарби або пасти. Малюнок наноситься пензлем або способом втирання пасти в підготовлений поглиблений контур. Дайте зображенню просохнути. У вас вийшла фарба з післясвіченням. Якщо малюнок потримати спочатку на яскравому світлі, а потім помістити в темряву, він буде світитися.
3
Ви можете приготувати світяться фарби та інших квітів. Для жовто-зеленої візьміть наступні речовини: - сірчануватокислий барій - 60 г; - 0,5% спиртовий розчин азотнокислого урану - 6 мл; - 0,5% розчин азотнокислого вісмуту - 12 мл. Цей рецепт придатний головним чином для ознайомлення, оскільки фарба виходить слаборадіоактівниє.
4
Яскраво-жовта фарба, на відміну від жовто-зеленої, безпечна. Для її приготування вам потрібні: - вуглекислий стронцій - 100 г; - порошок сірки - 30 г; - сода кальцинована - 2 г; - хлористий натрій - 0,5 г; - сірчанокислий марганець - 0,2 г.
5
Фіолетова фарба готується з таких речовин: - 0,5% розчин азотнокислого вісмуту - 1 мл; - порошок сірки - 6 г; - хлористий натрій - 0,15 г; - вапно гашене - 20 г: - хлористий калій - 0,15 г.
6
Для приготування світиться фарби можна також використовувати уламки світяться пластмасових статуеток, яких один час російська промисловість випускала досить багато. Їх потрібно подрібнити і розчинити в ацетоні або діхлоретане.
Зверніть увагу
Для виготовлення дитячих іграшок, карнавальних костюмів і натільних прикрас застосовувати такі фарби можна.
Корисна порада
Назви речовин можуть здатися екзотичними, але дістати все необхідне нескладно. Хімічними реактивами торгують деякі інтернет-магазини. Вибирайте речовини з маркою «Ч» або «ЧДА». Не забувайте і про те, що майже всі перелічені реактиви отруйні, тобто працювати потрібно в рукавичках, а ще краще - в захисних окулярах і в масці. З'єднувати речовини і тим більше нагрівати їх бажано під хорошою витяжкою.