Як вставити музику в презентацію. Як правильно робити презентацію.

Якщо у презентації використовувати відеоматеріали або звуковий супровід, вона від цього тільки виграє. Все необхідне можна знайти в Інтернеті - для пошуку необхідних файлів скористайтеся будь-яким пошукачем. Головне призначення музичного файлу в презентації - підкріплювати якесь дію (анімацію, гіперпосилання) звуком.

Як правильно вставити музику в презентацію Щоб правильно вставити музику в презентацію, необхідно зробити наступне:

  • Потрібно вибрати команду Фільми та звук в меню Вставка.
  • Потім виберіть команду Звук з файлу.
  • У вікні Вставка звуку слід вибрати потрібний звуковий файл і клацнути ОК.
  • Вікно закриється, і програма запропонує запускати звуковий файл автоматично під час демонстрації сайту. Потрібно вибрати пункт Да, якщо ви згодні. В іншому випадку для запуску звукового файлу буде потрібно команда користувача.
  • Щоб активувати звук в режимі Показ слайдів, слід клацнути значок, розташований на слайді.

Для настройки параметрів відтворення, відкрийте меню Показ слайдів і виберіть команду Налаштування анімації. В області завдань цієї команди необхідно виділити ім'я звукового файлу, для якого виробляються настройки. Праворуч від імені даного файлу знаходиться стрілка, натиснувши на яку, можна розкрити меню. В цьому меню можна налаштувати параметри запуску, а також часу відтворення звукового файлу. Можна налаштувати анімацію для декількох об'єктів на слайді: для цього скористайтеся кнопками Порядок, які розташовуються в нижній частині області завдань. Якщо ви хочете, щоб музичний файл програвався під час всієї презентації, необхідно вибрати ім'я файлу, в меню Налаштування анімації клацнути стрілку, розташовану праворуч від імені, а потім вибрати Параметри ефектів в розкрився окне.В розділі Закінчити (в діалоговому вікні Відтворити звук) слід встановити перемикач на позицію Після, а потім задати кількість слайдів, яке відповідає загальному числу в презентації. Тепер потрібно клацнути ОК.

Розширення файлу

Щоб правильно вставити музику в презентацію, зверніть увагу на те, яке розширення має звуковий файл. Файли з розширенням * .wav, які вбудовуються в тіло презентації, без проблем відтворюються на будь-якому комп'ютері, проте мають великий обсяг. Компактніші файли * .mp3, і * .wma. Найменший обсяг у файлів * .mid, інформація в яких записується у вигляді нот. Такі файли мають один суттєвий недолік - вони не можуть бути голосовими. Якщо для презентації потрібна мелодія, яка триватиме недовго, ви можете скористатися одним з численних музичних редакторів і урізати музичний файл до потрібної довжини.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uif6Sps28WA
Використовуючи в створенні презентації анімацію і звуковий супровід, ви робите її становище ще більш виграшним. Природно, що сконцентруватися потрібно на смисловим навантаженням, але гарне оформлення однозначно не завадить. Всі необхідні звукові файли можна знайти в інтернеті. Їх там навіть більше ніж достатньо. Як вставити їх в презентацію?
Інструкція
1
На панелі інструментів виберіть пункт меню «Вставка», потім «Фільми та звук». Перед вами з'явиться вікно з можливість вставити звуковий файл. Виберіть зі списку потрібну звукову доріжку і натисніть «Ок». Після того як вікно закриється, програма вам запропонує запускати вибраний файл автоматично при завантаженні презентації. Якщо вас це влаштовує, натисніть кнопку «Так». В будь-якому іншому випадку буде потрібно безпосередня команда від користувача для запуску музики. Це робиться таким чином.
2
Відкрийте меню «Показ слайдів», потім виберіть «Налаштування анімації». Виділіть ім'я цікавить вас звукового файлу в області завдань і зробіть для нього настройки. Праворуч від файлу ви побачите стрілку - натисніть на неї. Перед вами з'явиться меню, в якому ви зможете налаштувати параметри запуску і час відтворення звукового файлу. Ви можете вставити в презентацію анімацію, що зробить її ще більш цікавою. Її параметри налаштовуються в тому ж вікні. Варіюючи настройки, ви можете налаштувати порядок показу декількох об'єктів.
3
Виберіть ім'я файлу, потім клікніть на пункт меню «Налаштування анімації». Клікніть на стрілку, яка розташовується праворуч від файлу. Після цього виберіть пункт «Параметри ефектів», що з'явився у вікні. Перейдіть в розділ «Закінчити» і вкажіть число слайдів, під час показу яких повинна звучати обрана музика. Потім натисніть кнопку «Ок». Можна додати пісню в презентацію. Добре підібрана пісня додасть настрій і сконцентрує увагу глядача на відеоряді.
4
Вибирайте файли з правильним розширенням. Щоб вставити в презентацію пісню, звуковий файл повинен мати наступні розширення: wav, mp3, wma. Перший з перерахованих найбільш об'ємний, тому доцільніше використовувати залишилися два. Якщо вам в презентації потрібна виключно мелодія і ви хочете домогтися, щоб вона «важила» якомога менше, вставте midi файл.