Як перевірити рахунок на модемі. Як перевіряти рахунок на мтс модемі на комп'ютері номер.

В сучасному світі людина вже не уявляє життя без інтернету, що б нас не цікавило, з чим би ми не стикалися - ми відразу заходимо дізнаватися інформацію в мережеву павутину. Стільникові оператори реактивно зреагували на даний попит споживачів і винайшли таку послугу, як 3G інтернет. Виходить, що, купуючи модем, людина може практично в будь-якій точці Росії мати вихід в інтернет. Також можна перевірити баланс на модемі , не виходячи з мережі.
Вам знадобиться
  • сім-карта, модем
Інструкція
1
Спочатку вставте вашу сім-карту в модем. Далі необхідно встановити його в комп'ютер або ноутбук. Якщо ви це робите вперше, то програма автоматично запросить встановити програму вашого оператора.
2
Після установки у вас з'явиться вікно, де ви повинні будете ввести пін-код вашої сім-карти. Після успішного введення, ви без проблем перевірите баланс. Наприклад, у стільникового оператора Мегафон це робиться за допомогою вкладки «Баланс». Яка знаходитиметься вгорі у вікні. Після її натискання відкриється панель, де ви повинні ввести USSD-команду * 100 # і далі клавіша «Запит».
3
Також можна дізнатися баланс через інтернет. Для цього вам потрібно буде зайти на офіційний сайт вашого стільникового оператора і за допомогою пароля зайти на ваш особовий рахунок, де і буде написано стан вашого рахунок а і прогноз відключення.
4
Третій спосіб дізнатися баланс - це подзвонити в сервісний центр обслуговування абонентів вашої стільникової компанії, де доброзичливий оператор дасть вам інформацію по вашому рахунок у.