Як зробити загальний інтернет.

Якщо у вашому будинку у кожного члена сім'ї є власний комп'ютер, а підключений до інтернету тільки один, то суперечки про порядок користування інтернетом неминучі. Щоб уникнути суперечок, потрібно зробити загальний інтернет.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор (роутер)
  • - кабель для інтернету та комп'ютерних мереж
  • - кілька комп'ютерів
Інструкція
1
Щоб до інтернету можна було підключити декілька комп'ютерів, необхідний маршрутизатор, або, як його ще називають, роутер. Це невелика коробочка з отворами для проводів. Якщо хоча б на одному з ваших комп'ютерів є Wi-Fi, то краще придбати роутер з антеною для Wi-Fi трансляції.
2
докупити необхідну кількість кабелю для інтернету та комп'ютерних мереж. Кабель знадобиться при підключенні комп'ютерів, які не мають Wi-Fi. Такий кабель можна купити у спеціалізованому комп'ютерному магазині.
3
Потім виконайте настройку роутера згідно з відповідною інструкцією. Якщо в інструкції дані різні рекомендації для підключення комп'ютерів по дротових та бездротових мереж, то для функціонування обох типів підключення зробіть настройки спочатку для першого типу мережі, а потім для другого.
Корисна порада
- при купівлі роутера зверніть увагу на швидкість передачі даних, вибирайте по можливості пристрій з максимальною скоростью- при виборі дізнайтеся кількість одночасних з'єднань: воно повинно бути не менше, ніж вам потрібно-маршрутизатори, які не потребують встановлення драйверів, більш прості в настройке- роутери, що мають автоматичне визначення типу з'єднання з інтернет-провайдером, не вимагають введення даних вручну