Як вставити кнопку.

У багатьох користувачів мережі інтернет є блоги і навіть персональні сайти. Щоб підвищити популярність розважального сайту, можна застосувати метод розкрутки під назвою «сарафанне радіо». Цей метод полягає в тому, що відвідувачі діляться враженнями від побаченого один з одним.

Сьогодні багато з нас мають акаунти в багатьох соціальних мережах. З їх допомогою "сарафанного метод» стає все більш прогресивним - можна збільшити кількість заходів на розкручується ресурс. Для цього потрібно скористатися сервісом від однієї або декількох мереж і вставити кнопку на сайт або в блог «Мені подобається». За допомогою цієї кнопки відвідувачі легко і швидко можуть поділитися посиланням на розкручується ресурс зі своїми однодумцями, знайомими та друзями. Коли відвідувачеві вашої сторінки або сайту сподобається картинка або замітка про будь-яку подію, він може натиснути на кнопку «Мені подобається» внизу сторінки з логотипом своєї соціальної мережі. Після цього посилання на ваш ресурс з'явиться у відвідувача в стрічці новин, яку побачать всі його друзі в соціальній мережі, наприклад, на Facebook або Вконтакте. Причому ця ж посилання відіб'ється і в блоці на персональній сторінці користувача соціальної сеті.На перших порах викликає сумнів той факт, що для користувача ця функція може виявитися непотрібною. Але це не так. Кнопка «Мені подобається» дає можливість одним натисканням поділитися цікавою з їх точки зору посиланням зі своїми друзями. Погодьтеся, що обговорювана в соціальній мережі фотографія або стаття з вашого ресурсу відкриває додаткові можливості для просування та рекламування. Тому вставити кнопку на сайт вигідно як власнику ресурсу, так і пользователю.Процедура додавання кнопки «Мені подобається», наприклад, від Facebook на свій сайт або блог, нескладна. Зробити це можна за допомогою спеціального коду, що розміщується на сайті Facebook Developers. Заходьте на сайт і заповнюйте спеціальну форму, яка визначає функції кнопки. Ось основні моменти, на які слід звернути увагу:

  • в поле URL to Like (адресасподобалася сторінки) нічого не вписуйте, програма сама присвоїть адресу сторінки, на якій знаходиться кнопка;
  • в поле Layout Style (стиль кнопки), крім стилю, виберіть функцію з лічильником голосів;
  • в поле Show Faces встановіть прапорець - він дозволяє відображати аватари користувачів.

Після заповнення всіх запропонованих полів форми активуйте функцію Get code (Отримати код). У вікні, буде програмний код.