Як прибрати пароль на біосі у ноутбука. пароль на біос для ноутбука dns 0123999.

Пароль на BIOS дозволяє захистити комп'ютер і ноутбук від несанкціонованого проникнення. Він працює ефективно і надійно. Практично кожна модель ноутбука оснащена базовою системою BIOS, яка дозволяє здійснювати повноцінну роботу операційної системи. Часто виникають ситуації, коли пароль видалити не можуть багато користувачів. Зробити це не дуже складно, просто потрібно слідувати певним правилам.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, викрутка
Інструкція
1
Треба скинути поточні установки, відновити конфігурації за замовчуванням. Всі поточні настройки, які були встановлені самостійно, теж знищаться. Скинути настройки можна кількома способами. Багато системні плати містять джампер, призначений для очищення CMOS. Він розташований поруч біля батарейки. Щоб у цьому точно переконатися, подивіться інструкцію до материнської плати. На деяких ноутбука х можуть бути замість джампера тільки два контакти. Їх потрібно замкнути яким-небудь металевим предметом і настройки будуть скинуті.
2
При наявності джампера треба вимкнути повністю ноутбук. Далі встановлюєте перемичку. Вона замкне контакти. Включаєте ноутбук, але звертайте увагу на те, що він не буде завантажуватися. Налаштування же CMOS будуть скинуті.
3
На наступному етапі перемичку прибираєте і знову включаєте ноутбук. На моніторі може з'явитися прохання про натискання F1. Це треба для установок параметрів того ж BIOS.
4
Якщо вам більше нічого не треба, натискаєте кнопку F1, знаходите графу 'Save and exit'. На цьому все. Комп'ютер буде завантажуватися без пароля на BIOS.
5
При відсутність джампера витягаєте батарейку CR2032, джерело живлення CMOS. Через 10 хвилин вставляєте її назад. В BIOS зникне пароль. Але буває і так, що прибрати пароль на ноутбуці можуть тільки в сервісних центрах. Наявність сервісного пароля часто зустрічається на сучасних моделях. В такому випадку звертаєтеся в сервісний центр.
Корисна порада
Якщо не знаєте, як у повноцінному режимі використовувати налаштування Bios, то краще звернутися до фахівців.