Як зробити напівпрозорий фон.

Зображення з напівпрозорим фоном витончено виглядають на будь-якому сайті за рахунок того, що здаються нібито виконаними з матового скла. Такі картинки, частинами просвічують фоновий малюнок веб-сторінок, можуть використовуватися для навігації на сайті, а також як елементи логотипу або блоків ресурсу. Наполовину прозорий фон у будь-якого зображення ви можете легко і швидко зробити в програмі «Фотошоп».
Вам знадобиться
  • - програма «Фотошоп»
  • - зображення, у якого необхідно зробити напівпрозорий фон.
  • - знати, як створювати новий шар
  • - вміти користуватися інструментом «Заливка», креслити фігури в фотошопі
Інструкція
1
Клацніть двічі за назвою шару з картинкою і в який з'явився поле напишіть будь-яке нове назва цього шару. Це потрібно для вільного переміщення цього шару і отримання прозорого фону при видаленні частин малюнка. Якщо у зображення вже є непрозорий однорідний фон, то виділіть його інструментом «Чарівна паличка». Для цього виберіть цей інструмент на панелі інструментів і клацніть мишкою за кольором фону, після чого виділяться всі пікселі зазначеного вами кольору (по якому був проведений клацання миші) в межах замкнутої області. Видаліть виділене, натиснувши клавішу Delete.
2
Якщо фон зображення неоднорідний, то виділіть саму картинку інструментом «Прямолінійне ласо» або «Перо». У разі виділення зображення інструментом «Перо» викладіть потрібний контур і при необхідності відредагуйте його інструмет «Перо +». При редагуванні цим інструментом ви можете додавати опорні точки клацанням миші на лінії створеного контура і, пересуваючи точки, міняти його вигин. Потім, не прибираючи курсор з контура, натисніть праву кнопку миші і виберіть «Утворити виділену область». Растушевку встановіть на значення в 0 пікселів і поставте галочку у параметра «Згладжування». В результаті цих дій контур буде перетворений в виділення. Видаліть виділене, натиснувши клавішу Delete.
3
Створіть новий шар і розташуйте його нижче шару з картинкою. Навівши курсор на нього, натисніть на ліву клавішу миші і, не відпускаючи кнопку, перемістіть курсор нижче шару з зображенням. Таким способом ви перетягніть новий шар нижче шару з картинкою. Нижче самого зображення створіть поки що непрозорий фон потрібного кольору і потрібної фігури.
4
У вікні «Шари» при виділеному нижньому шарі встановіть потрібний відсоток його непрозорості, переміщаючи важіль в поле «Непрозорість» і спостерігаючи за зміною прозорості фону на картинці. Чим менше буде значення непрозорості, тим прозоріше буде фон; чим більше - тим непрозоріше.
5
Збережіть зображення за допомогою команди «Файл-Зберегти як» в форматі PNG, так як тільки цей формат здатний передавати прозорість і напівпрозорість картинки.