Як дізнатися швидкість модему.

Швидкість модему, а також швидкість сполучення залежатиме від численних факторів, а саме від провайдера, якості проведеної лінії, типу з'єднання і т.д. Зараз з'явилася можливість завантажувати дані з мережі інтернету, чи не обриваючи розмову по телефону. Швидкість модему можна визначити за допомогою спеціальних online-тестів.
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет, браузер, сайт
Інструкція
1
На даний момент часу є такі сайти, які створювалися на базі технології тестування. Найчастіше тестуючі проекти дають можливість виконати величезну кількість перевірок. Ви зможете дізнатися швидкість з'єднання, свій ip, дані про встановлений на ПК програмному забезпеченні. Є також тестуючі сайти, які можуть створювати облікові записи. За допомогою таких таких сервісів ви можете відстежити постійні зміни швидкості з'єднання.
2
Принцип роботи тестів, які визначають швидкість модему - завмер швидкості інтернету під час передачі тестового файлу. Найчастіше цим файлом є документ, у якого розмір менше 2 Mb. Приміром, ресурс speed.yoIP.ru працює з невеликими файлами. Ресурс speedtest.net мало чим відрізняється від попереднього сайту. Що б обчислити швидкість з'єднання потрібно вибрати місце, тобто місто, для якого проводитиметься відповідний розрахунок.
3
Після того як було вироблено натискання на кнопку пуску перевірки, можна буде побачити реальну швидкість з'єднання. Також можна зустріти невідоме поняття ping. Ping - важливий показник, який показує всю статистику. Наскільки менше значення пінгу, настільки швидше буде відгукуватися ресурс чи сторінка при натисканні на посилання.
4
Багато моделей ADSL-модемів дає можливість викачувати дані з мережі зі швидкістю 2-4 Mbit. Якщо потрібно отримати більшу швидкість, потрібно звернутися до провайдера з бажанням збільшення швидкості за допомогою заміни тарифного плану.
Корисна порада
Перевіряти можна практично всі модеми провайдерів.