Як розганяти відео карту.

Розгін відеокарти може бути заводським, коли сам виробник збільшує деякі стандартні параметри. І буває розгін користувальницький, коли сам користувач намагається зробити розгін. Це не завжди може вийти. Більш того, в цьому випадку користувач втрачає гарантії на комп'ютер. Розгін відеокарти - це, по суті, зміна частот роботи відеокарти і пам'яті. Виконують ці зміни за допомогою спеціальних утиліт. Крім того, необхідно перевіряти стабільність роботи.
Інструкція
1
Слідкувати за стабільністю роботи потрібно щоразу після переміщення «повзунків» утиліт. Не варто відразу виставляти великі значення - це може привести до «зависання» комп'ютера. В цьому випадку комп'ютер потрібно перезавантажити.
2
Є різні утиліти для розгону відеокарт. Найпоширенішою і універсальною вважається RivaTuner v.2.09. Але, звичайно, можна використовувати і будь-які інші утиліти для розгону відеокарт.
3
Якщо утиліти інтегруються в драйвера, вони повинні бути завантажені на весь час роботи. При виконанні цієї умови розгін залишиться.
4
Описаний вище розгін під силу будь-кому. Але можна виконати розгін і по-іншому. Однак його краще не виконувати початківцям. Є утиліти, за допомогою яких можна змінювати напругу живлення, яке подається на ядро відеокарти. Це програмний вольтмод. Є й апаратний вольтмод. При цьому екстремальному розгоні відеокарти вносяться зміни в конструкцію відеокарти. Також розгін відеокарти можливий за допомогою утиліт, які змінюють частоти в BIOSе відеокарт.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, власні експерименти можуть обійтися дорожче, ніж звернення до професіоналів.
Корисна порада
Якщо немає впевненості в своїх силах екстремальним розгоном карт краще не займатися. У разі невдачі, просто перезавантаження комп'ютера не допоможе. Доведеться виконати ряд процедур, щоб відновити роботу відеокарти.