Як створити коригувальний шар.

Обробка зображень в Adobe Photoshop зазвичай складається з декількох операцій послідовно застосовуваних до вихідної картинці. Кожен етап вносить зміни, а наступні застосовуються вже не до оригіналу, а до спотвореного попередніми корекціями зображенню. Щоб цього уникнути, можна використовувати «коригувальні шари». Додаткова зручність: навіть після нашарування декількох корекцій залишається можливість підлаштовувати параметри попередніх змін.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Щоб створити такий коригуючий шар , треба відкрити в меню розділ «Шар» і вибрати пункт «Створити коригуючий шар ». При цьому розкриється список доступних видів корекції, з яких вам слід вибрати потрібний.
2
Можна це ж зробити по-іншому: внизу віконця верств натиснути піктограму з чорно-білим кружком. При наведенні на неї курсора миші спливає підказка з текстом «Створює новий коригувальний шар або шар -Заливка». При натисканні по піктограмі випадає той же самий список можливих видів коригувань для вибору.
3
Існує і ще одна можливість додати коригувальний шар у відкритий документ. Оскільки цей шар , по суті, нічим не відрізняється від звичайних шарів, то з ним можна виробляти і аналогічні маніпуляції. У тому числі можна перетягнути коригувальний шар з одного відкритого документа в інший, створивши, таким чином, копію. Тобто, можна застосовувати набори створених і збережених корекцій до однотипних зображень копіюючи їх з документа в документ, а не відтворюючи заново.
4
Згодом для редагування установок створеного будь-яким із способів коригуючого шару треба двічі клацнути його мініатюру лівою кнопкою мишки. В результаті відкриється стандартне для застосованої коригування вікно налаштувань.