Як зробити пенал своїми руками. Як робити пенал в домашніх умовах.

Пенал - невід'ємний атрибут шкільного життя. Різноманітність їх в наші дні надзвичайно багате: пластмасові, дермантіновий, шкіряні, дерев'яні ... Але якщо комусь не вдалося підшукати щось до душі, завжди можна зробити пенал своїми руками.
Вам знадобиться
  • Щільна тканина, котушка ниток, голка, шпильки, ножиці, швейна машинка.
Інструкція
1
Зробіть м'який пенал. Він абсолютно безшумний в обігу і, хотілося б сподіватися, що шкільна вчителька буде вам дуже вдячна. Такий пенал можна зшити за лічені години, а користуватися їм хоч все життя. Обрана модель зручна в зверненні тим, що пенал завжди готовий до роботи - у нього немає кришки, хлястиків, кнопочок або липучок. Ця обставина буде істотно економити час для роботи і не перешкоджати раптово натовпу натхненню.
2
Почніть з того, що виміряйте кишеню в портфелі вашого школяра, де йому буде зручно носити майбутній пенал. Виріжте відповідного розміру прямокутник з щільної тканини. Підійдуть вовняні тканини або навіть старі джинси. Це буде підстава пенала. Але для того, щоб воно було щільним, виріжте ще два-три прямокутника такого ж розміру. Складіть все прямокутники разом і прострочіть по периметру на швейній машинці або прошийте на руках, попередньо обробивши і підвернувши краю.
3
Карман пенала розкроїте таким чином, щоб він був на кілька сантиметрів менше підстави пенала по довжині і на кілька сантиметрів більше підстави по ширині. Це необхідно для того, щоб ви могли прострочити на ньому відділення для олівців, ручок і лінійки по 3-4 см шириною. В результаті має вийти своєрідний патронташ. Не забудьте попередньо обробити краї кишені. Тканина для нього можна вибрати контрастну по відношенню до основи.
4
В найширше відділення кишені, яке становить приблизно 4 см, засуньте лінійку з гумкою, в сусідні, більш вузькі, покладіть олівці та ручки, можна по дві в одне відділення. Якщо необхідно, вставте циркуль. Щільно заповнене відділення - захист і гарантія для його вмісту від випадання.